• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 Bestem Set

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 16K

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama
Pa600 kullanan biri olarak çok uğraştım ama esas ritmlerde ve seslerde emeği geçenlerden ALLAH razı olsun kısaca Arkadaşlar set UK set tabanlıdır ama seslerin birçoğunu değiştirdim artı piyasada şu an kullanabileceğiniz en güzel roman ritmii eklemeye çalıştım bir tane oryantal eklemeye çalıştım,padların bazıları ve stsleri düzenlemeye çalıştımsette şu an bence adam akıllı bi harmandalı ritmi birtane sağlam 2-4 ve yüksek yüksek tepeler gibi 9-8 şarkılara eşlik edecek ritmler biraz sıkıntılı ama şunu diyebilirim orga hangi seti yüklediysem bu set gibi hacimli dolu dolu gelmiyor,gelin bu seti beraber adam edelim,seslerde gayet iyi oldu gibi deneyin beğenmezsseniz siler atarsınız,beğenirseniz beraber şu seti adam edelim de şu set arama işinden kurtulalım,set şu haliyle bile çok fazla zamanımı aldı,artı birde favorileri adlandırırsanız çok daha iyi olur çünki ritmlerin hepsi sıralı favori adları şöyle
1.favori SLOW 2.favori VAHDE 3.favori HALAY ve 7/8 4.favori 2*4 ve 4*4
5.favori ROMAN-ÇİFTETELLİ 6.favori THM 7.favori TSM 8.favori ARABESK
9.favori SLOW POP 10.favori POP 11.favori.... 12.favori AYARLI

Setten bir kaç dandik demo :)
setten değildir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa600 Bestem Set

Not:seti alan bir teşekkür bile etmeden kaçıyor,set profil sayfamdadır,

simid gordum simdi indiriyorum
tesekkurler
saygilar

ellerine sağlık,paylaşım için teşekkür ederim

bu güne kadar kaç tane set yükledim bilmiyorum ama GÖKTUĞ ALBAYRAK seti kendi tarafımca düzenleyip kullanıyorum hiç bir set onun kadar iyi bir set çıkmadı malesef ben düzenlemeye ve ritimler eklemeye devam ediyorum senin paylaştığın settende güzel olan ritimleri ekleyip seti büyütmeye devam edeceğim tavsiyem göktuğ settir ankara ritimleri olsun çiftetelliler olsun 2/4 lükler olsun romanlar 5/8 vss vsss hepsindeki saund cihaz da çok kaliteli çıkıyor..... gerisi hikaye yine de set için teşekkür ederim.......

teşekkürler ama profili bulamıyorum

arkadaşım çok teşekkür ederim

peki ankara göktuğ set buradan paylaşabilirmisin

seti henüz denemedim.. ama paylaşım için teşekkürler...