• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 Bestem Set

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 16K
Cevap: pa600 Bestem Set

setinizi indirdim şimdi teşekkür ederim.

tesekürler bu sette emeyi gecenherkese

Değişiklikler çok yakında yolda,malum sezon açıldımı pek fırsat bulunmuyor hem seti beğenenler yeni sezona da kendilerine göre ayar yaparak kullanabilirler,sanırım şubat sonuna kadar bitecek ,güzel bişeyler olsun diye uğraşıyorum ama geç ilerliyor o yüzden şubat sonuna a kadar bitirmeye çalışacağım,saygılar...

sete yeni demolar eklenmiştir en üstten başlayarak dinleyebilirsiniz,güncel olan set en geç şubat sonuna kadar karşılık beklenmeden paylaşılacaktır,dünya malı dünyada kalır gerisi teferruatdır,saygılar...

çok teşekkürler bu güzel paylaşımın için

bir kaç güne setten demolar ekleyeceğim bakalım beğencekmisiniz,sanırım ay sonunda yetişecek yetişmese bile upload edeceğim söz ağızdan çıktı bi kere,sesler konusunda çok titiz davranmaya çalıştım hatta şu an orgun başından yeni kalktım daha çok zaman alıyor hemde çok ,özellikle bir ritmi ayarlamak inanın 2 saat ,yok darbukasını çek yok drumsunu ayarla,ama eksikler elbet ki olacaktır ,ben kendi tarzıma göre düzenleme yaptım aslında dahaa önceki BESTEM setteki ritmler ve sesler bana yetiyordu ama daha güzeli neden olmasın ,bir çok 2*4 çektim sağdan soldan ve bazı ritmleri sete eklemeye çalıştım yani diğer setlerden,ortaya güzel bişeyler çıktı gibi ama dedim ya kimine göre eksik gelebilir,biraz daha sabır arkadaşlar,saygılar...

ellerine saglık ustam tşkkrler

eline sağlık

Emeginize saglik.Tesekkurler