• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 Bestem Set

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 16K
Cevap: pa600 Bestem Set

arkadaş eline yüreğine sağlık emek emektir saygılar

Teşekkürler emeğiniz icin...

kardeşim dün gece seti sahnede pa 600 e yükledim klavye resmen uçtu..ama sanırım sağlam halk 7/8 ve halk 9/8 eksiği vardı..bunlarda diğer ritmler gibi sağlam gelmiş olsaydı piyasanın 1 numarası olmaya adaydır...teşekkür ederimm..

Emeklerin için teşekkürler. Gerçekten emek var.

2 senedir Göktuğ Albayrak seti kullanıyordum şunu net bişekilde söyleyebilirim bu set piyasanın en iyi seti emeğinize sağlık Allah razı olsun tek kelime muhteşem ritmler sesler alet sanki değişti benim gözümde

2 senedir Göktuğ Albayrak seti kullanıyordum şunu net bişekilde söyleyebilirim bu set piyasanın en iyi seti emeğinize sağlık Allah razı olsun tek kelime muhteşem ritmler sesler alet sanki değişti benim gözümde

Gülw güle kullan arkadaşım ama şunu belirtmek isterim ritmleri ve sesleri yazan arkadaşlara bende ayrı ayrı teşekkür ederim ben sadece sesleri toplamada ve iyi kötü editlemede bişeyler yapmaya çalıştım sesleri editlemek ve ayrı ayrı setlerden ses ve ritm toplamak çok çok zahmetli bir iş aslında bu setinde eksikleri var şu an bende aynı seti kullanıyorum bir kaç değişiklik de yaptım ilerleyen günlerde o setide paylaşacağım saygılar...

kardeşim ellerine sağlık harika olmuş sağ olasın...

kardeşim sagol emeğine sağlım

gerçekdende gektug usb 2/4 çok süper bunun gibi ritimleri içine katabilirsen süper olur üsdadım

sette baya bir değişikliğe ve eklemelere gidildi ve halen devam ediyor ,setin tam manası ile bitmesi için her gece uğraşıyorum ama set herkeze hitap etmeyebilir kendi kullanacağım şekilde hazırlıyorum sezon başlamadan paylaşacağım arkadaşlar işine yarayan kullanır yaramayan siler atar.