• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

Cevap: PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

satılık doruk usb pa600 qt 1 defa takıldı orga tüm güncellemeleri devam ediyor fiyat 300 tl 05435647950

Valla dostum ben de bir kac ay önce Korg aldım. Evde calıyorum hakikaten kaliteli bir sound almak için araştırdım. Çok güvendiğim kişiler aman hiçbir sete para verme boşuna dediği halde gittim baju star set aldım. Pişmanım diyemem ama memnun da kalamadım. Şu an ücretsiz setleri deniyorum. Ayhan Topçu hakikaten üstad ve dürüst bir kişi ama setteki soundlar bana uymadı diyelim. Sen sen ol internette dinlediğin videolara göre set alma. Biraz evvel bir set bulduım ritmler iyi sesler berbat. Bir de samplelar ii bir set bulursam işi çözerim

Eco Usb çıktı pa 600 icin onu alırdım

barış aksüt bey
pa 600 için paylaştıgınız set linki gitmiş
mümkünse birdaha paylaşabilirmisiniz yada yuzer35suat13@gmail.com adresine göndermeniz mümkünmüdür,
teşekkür

barış aksüt bey
pa 600 için paylaştıgınız set linki gitmiş
mümkünse birdaha paylaşabilirmisiniz yada yuzer35suat13@gmail.com adresine göndermeniz mümkünmüdür,
teşekkür

Kardes ben pa600 u satali cok oldu,ama arsivlere bir bakayim tekrar paylasirim ok.

doruk usb var kardeşim 200 tl ye veririm 1 kaç kez kullanıldı ihtiyaç fazlasıdır ...

teşekkürler barış aksut abim
inşallah arşivde vardır
saygılar,