PA600 için ücretli USB öneriniz var mı? | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

Enst.
Korg PA 600
Selamlar herkese.. PA600 için ücretli USB'ler konusunda kısa bir araştırma yaptım. Fiyatları EMO USB 2 (700 TL), CE Volki (500 TL) ve Doruk USB (450 TL) civarında.

Bu USB'lerden kullanan varsa, hangisini tercih etmem gerektiği konusunda yardımcı olabilecek var mı? Saygılar....

Enst.
pa600
Cevap: PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

bence zmm set var onu al

coruk

Yeni Üye
Enst.
Korg pa 600

Tabiiki baju usb star set

İlker

Administrator
Yönetici
Administrator
Enst.
korg pa 80

Doruk'tan gerisi masal

Enst.
KORG PA 900 ve KEMAN

herkes kendi zevkini yazmış o yüzden ben hiçbirini tavsiye etmiyorum :D git hangisini merak ediyorsan dinle dene sana hangisi uyarsa al :)

Enst.
BK5

Düğünde dernekte hangi setin kullanıldığı hiç farketmez paralı almaya gerek yok.Ev kullanıcıları daha çok kaliteye önem veriyor.Bence hiç bir set sitelerine koydukları demolarla anlaşılmaz.Üstad çalmış standart seslerlede çalsa zaten kulağa hoş geliyor.Paralı setlerin hangisinin iyi olduğu veya kişiye göre hangisinden memnun kalınacağı değişken ve tam bir muamma.

Enst.
pa 80

dene al ne alıyorsan en iyisi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Enst.
yok

baju usb set , Ayhan Topçu abi 'den temin edilebilir. Gayet başarılı ve devamlı güncelleme (ücretsiz) imkanına sahip. Şuan ilk aklıma gelen o olur. Ayrıca Ayhan abi çok kıymetli bir abimiz, elinden ne geliyorsa yardım etmekten kaçınmaz..

Enst.
Korg PA 600

Setinizi paylaştığınız için çok teşekkürler...

Enst.
korg pa 600 qt

Çok değerli barış kardeşim size kardeşim diyesim geldi çünki böyle bir güzelliği ancak kardeş kardeşe yapar dı o negüzel settir bu ne güzel ses ayarları müziklere göre sesler ben orgu yeni aldım yüklemediğim set kalmadı sanırım bu son oldu set çok güzel başkası olsaydı parayla satardı görende sizi korg firmasında çalışıyor zanneder orga hakimsiniz belli Size ancak müteşekkirim demek kalıyor sağolun Allah işinizi gücünüzü rast getirsin evde hobi amaçlı aldım orgu mest oldum setiniz sayesinde...

Enst.
pa900 pro

Çok değerli barış kardeşim size kardeşim diyesim geldi çünki böyle bir güzelliği ancak kardeş kardeşe yapar dı o negüzel settir bu ne güzel ses ayarları müziklere göre sesler ben orgu yeni aldım yüklemediğim set kalmadı sanırım bu son oldu set çok güzel başkası olsaydı parayla satardı görende sizi korg firmasında çalışıyor zanneder orga hakimsiniz belli Size ancak müteşekkirim demek kalıyor sağolun Allah işinizi gücünüzü rast getirsin evde hobi amaçlı aldım orgu mest oldum setiniz sayesinde...
Amin,Estafurullah,gule gule kullanin,kendimce yaptim iste birseyler.Yanliz bir hatirlatma baris yaylilari -1 transpoze yaparsaniz daha super olur+eko ayarlari tesisata goredir onuda degistirebilirsiniz.

Enst.
korg pa 600 qt

set bence kusursuz yanlış anlama beni lütfen halaylar da çok güzel avrupai olmuş biraz bizim düğünlerdekine benzemiyor ama yurt dışında mükemmel gider sağolasın.

Enst.
korg pa 600 qt

ben cihazı yeni aldım 2. el temiz bir alet ama cihazı cihaz yapan set miş onu anladım ham halde hiç bir şeye benzemiyor bu cihaz hakkında daha öğrenmem gereken bir sürü şey var fakat bu forumda korg kullanan arkadaşlar sanıyorum cihaza çok yatkın basit sorulara cevap alamadım bk 5 im vardı bu orgun takipcileri daha çok yardımseverdi sanırım .

Enst.
Korg PA 600

Bu set gerçekten güzel... ancak orga yükleyince padler içerisindeki 'ha hey' ve 'zılgıt' gibi insan seslerinin çalışmadığını fark ettim.. siz bu padlerı kullanabiliyor musunuz? Bu sorunu çözmek için bir öneriniz var mı? Saygılar...

Enst.
pa900 pro

Bu set gerçekten güzel... ancak orga yükleyince padler içerisindeki 'ha hey' ve 'zılgıt' gibi insan seslerinin çalışmadığını fark ettim.. siz bu padlerı kullanabiliyor musunuz? Bu sorunu çözmek için bir öneriniz var mı? Saygılar...
Padlarda insan sesleri yok zaten onun icin,settte biraz kucultme yapip insan sesleri olan padlari tekrar yukleyip,istediginiz ritimlere atabilirsiniz......

Enst.
Korg PA 600

Setinizdeki Pad1, Pad2,... Pad4 kısmında, ritimler için pad sesi tanımlanmamış. Ama setin PAD kısmında yüklü olan USER padleri mevcut.. bu padleri ve kendi setimdeki pad seslerini kullanmak istedim ama 'ha hey hey' benzeri insan sesleri çalışmıyor... Setinizdeki o pad sesleriyle ilgili yüklenmesi gereken ek dosyalar olabilir... Cevabınız için teşekkürler...

Enst.
medeli dante - kanun - sol klarnet

Linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Buyur ustad,parayla bulamiyacagin settir,gule gule kullan....
paylaşım için teşekkürler bende dün korg pa600 qt sahibi oldum ilk defa korg kullanacağım inşallah set konusunda kafam çok karışık forumdan yaklaşık 8-10 adet set indirdim ama örnek verirsek sizin setiniz zipten çıkınca 103 mb başka bir set 109 mb vs malum pa600 ün hafızası 96 mb olduğu için 96 mb den büyük set yüklemeyin diyorlar bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Bir de ben 8-10 adet setlerden kendim içlerinden istediğim ritim ses vs gibi şeyleri alıp kendime özel seti nasıl yaparım

Enst.
pa900 pro

paylaşım için teşekkürler bende dün korg pa600 qt sahibi oldum ilk defa korg kullanacağım inşallah set konusunda kafam çok karışık forumdan yaklaşık 8-10 adet set indirdim ama örnek verirsek sizin setiniz zipten çıkınca 103 mb başka bir set 109 mb vs malum pa600 ün hafızası 96 mb olduğu için 96 mb den büyük set yüklemeyin diyorlar bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Bir de ben 8-10 adet setlerden kendim içlerinden istediğim ritim ses vs gibi şeyleri alıp kendime özel seti nasıl yaparım
hayirli olsun,dogru secim yapmissin pa600 alarak,set konusunda hic sikinti olmaz korkmadan yukleyin,pa600 lerde ram yanma olayi yoktur.kendi setini yapma olayi ise teknik Bilgi ve buyuk emek ister..yani yazarak anlatmak zor,ama you tube da mirobay hocanin yaptigi videolar var,onlari seyredip uygulabilirsin....

Enst.
medeli dante - kanun - sol klarnet

teşekkür ederim ;)