• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

Set toparlamak çok zor bir iş, set yükle-sil, tek tek ritimleri dene, kit, sound, performance, pad, volume ayarı derken çok büyük uğraş ve zaman isteyen bir iş.

Emek verip paylaştığınız için teşekkür ederim.

Murat hocam elinize saglik, insallah birgun kullanmak nasip olur. Bu tarz set toplamak ve balanslamakta cok zor bir is.

teşekkürler ellerine sağlık kardeşim

arkadaşlar elimde çok güzel bir set çalişmam var nsıl paylaşırım tarif edermisiniz x3 setidir

öncelikle dosyayı zip yada rar ile sıkıstır sonra dosya tc yaz googleye paylasım sitesidir zaten tarifi var orda yapabilirsin yukleme bittikten sonra yukleme link ini kopyala yapıstır yap açtığın konuya o kadar

Tesekkür ederim abilerim kardeşlerim. Bu arada o kadar kafam dönmüşki başlığı bile yanlış yazmışım. 2014 olacaktı, 2013 yazmışım. :) Neyse artık setle uğraşmak yok. Sadece çalmak var ve yeni çalışmalar üretmek var...

Tesekkür ederim abilerim kardeşlerim. Bu arada o kadar kafam dönmüşki başlığı bile yanlış yazmışım. 2014 olacaktı, 2013 yazmışım. :) Neyse artık setle uğraşmak yok. Sadece çalmak var ve yeni çalışmalar üretmek var...

hahaha sen sölemesen hiç dikatimi çekmedi başlık 1.3.2013 denedim gercekten çok güzel bunun üstune ben daha neler ekleyip 900 için çok sağlam bir set olustururum kendime tekrardan eline koluna sağlık

allah gönlüne göre versin usta. derdi yaratan rabbim dermanınıda yaratmıştır.

Olay budur abicim murat kardes emeklerine saglikkkkkkk ellerin der gormesin hersey yerli yerinde ve mukemmel tek eksik kutahya yore muzigi ritmiydi onu da zaten cuneyt ertac son guncellemede verdi drum kitleri degistirerek senin setine ekledim pa600qt efsane cihaz olmustur vesselammmmm saygilarimlaa kutahyadan gokhan

kütahya yöre ritimi bende loop olarak mevcut. darbuka aydın ersoy tarafından atıldı pa600qtde kullanılabilcek durumda. istersen bana ulaş.

pa800 64 mb kullnıyorum bu seti pa800 e göre ayarlayabilirseniz çok sevinirim saygılar

Sevgili kardesim paylasimin icin tesekkürler... Ben tyros kullanicisiyim ve dogal olarak indirmedim seti...Bundan yararlanacak olan binlerce arkadasimiz var...Sen emegini paylasmissin , hayir ve dualariniz yeter diyorsun....Eksik bi sey kalmasin diye bende katildim. Aslinda kul bilmezse Haluk bilir diye cok cok güzel bir deyimimiz var . Inan bana sadece o yeter....
Saglicakla kal...