• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

Çok sağolasın Mustafa Abi. Bende sana telden mesaj yazıyordum, seti haber vermek için; burdaki mesajını gördüm. Görüşmek dileğiyle abim....

mıstık murat abi set demolarını da paylaşında gözümüz gönlümüz bayram etsin

Alicim fırsat ve zaman olursa muhakkak demo yaparım. Hatta Niyetim bir kaç ritim yazıp öyle demo yapmak. İlk önce biraz bu stresten kurtulmam lazım.

Birde seti kullanacak olan arkadaşlar, Pad lere muhakak baksınlar, her rtime tek tek uygun padleri atadım, Çok lezzetli oldu. Mesela Çiftetelliler de kanun cırtlaması, klarnet meyanı, zil veya alkış şeklinde yaptım. 4-4 lerde darbuka, 9-8 lerde davul ve tırrrakları, Halaylarda, ha hey, zılgıt, insan sesleri, Horonlarda, yine insan sesleri ve kendi yaptığım kemençe karar sesleri her sesten. Ayrıca genel padleri de elden geçirerek kendi yaptığım padleride ekledim. Her sesten, Meyan ve loop ekledim. Yine, Performanslarda dikkat ederseniz, kendi yazdığım sesler mevcut, Özellikle Akustik bağlamayı zevkle kullanıyorum.... Daha şuan aklıma gelmeyen bir sürü detay var. Seti kullandıkça herkes farkedecektir. Zaman ve fırsat buldukça bu sete eklemelerde yapabilirim, ritim ve ses bazında bunlarıda paylaşırım. Tekrar Güle güle kullanmanız dileğiyle...

hocam zaten 256 ram var

ya usta ındıremedım baska lınk atarmsın ılk sayfanın altına naptıysam ınmıyo

ya usta ındıremedım baska lınk atarmsın ılk sayfanın altına naptıysam ınmıyo

Linkte problem yok, yine kontrol ettim. çıkan ekranın altında küçük bir download işareti var ordan iniyor. Fakat site yetkililerine burdan seslenelim bu seti sabit olarak siteye ekleyebilirler mi?

eline yüreğine sağlık kardeşim...

Emeğine saglik.Murat Kardeş.teyit için soruyorum hiçbirşey değiştirmeden pa600 e yükleyebiliyoruz dimi.

Emeğine saglik.Murat Kardeş.teyit için soruyorum hiçbirşey değiştirmeden pa600 e yükleme biliyoruz dimi.

sorunsuz sıkıntısız olduğu gibi yükle kardeşim murat bu aralar yoğun çalışıyor ben yazayım dedim onun yerine :)