• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

pa800 64 mb kullnıyorum bu seti pa800 e göre ayarlayabilirseniz çok sevinirim saygılar

Kardeşim açıkcasınl 3 aydır uğraşıyorum son 3 günümüde gece gündüz bu setle uğraşarak gwçirdim. Biraz zaman gecmesi lazim tekrar ugrasabilmem icin kafam beynim dağılmış durumda. Burdan yapabilecek arkadaşlardan ben rica ediyorum 64mb düsürecek varsa yardımcı olabilirlermi yoksa benim yapmam icin biraz zaman lazım...

Sevgili kardesim paylasimin icin tesekkürler... Ben tyros kullanicisiyim ve dogal olarak indirmedim seti...Bundan yararlanacak olan binlerce arkadasimiz var...Sen emegini paylasmissin , hayir ve dualariniz yeter diyorsun....Eksik bi sey kalmasin diye bende katildim. Aslinda kul bilmezse Haluk bilir diye cok cok güzel bir deyimimiz var . Inan bana sadece o yeter....
Saglicakla kal...

Allah razı olsun abim. Allah herseyi gönlüne göre versin....

hocam 800 de kullanabiliyoz mu

Sevgili kardesim paylasimin icin tesekkürler... Ben tyros kullanicisiyim ve dogal olarak indirmedim seti...Bundan yararlanacak olan binlerce arkadasimiz var...Sen emegini paylasmissin , hayir ve dualariniz yeter diyorsun....Eksik bi sey kalmasin diye bende katildim. Aslinda kul bilmezse Haluk bilir diye cok cok güzel bir deyimimiz var . Inan bana sadece o yeter....
Saglicakla kal...

Allah razı olsun abim. Allah herseyi gönlüne göre versin....

teşekküler

Murat ım allah ne muradın varsa versin.
Emeğine gönlüne sağlık.
Teşekkürler........................................

Murat ım allah ne muradın varsa versin.
Emeğine gönlüne sağlık.
Teşekkürler........................................

Çok sağolasın Mustafa Abi. Bende sana telden mesaj yazıyordum, seti haber vermek için; burdaki mesajını gördüm. Görüşmek dileğiyle abim....