• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

Murat Hocam; öncelikle set için verdiğinin emeğe teşekkür ediyorum. Setinini indirdim, PA900' yükledim. Her şey düzenli ve yerli yerinde. bulunması açısından kolaylık. fakat; zannediyorum indirilen set diğer PA900 kullanıcılarda nasıldır bilmem ama bende ritimlerde bozukluık var. sanki durum kıtlerle bağdaşmıyor. ritim bozuk, bu yüzden tam zevkine varamadım. içerisinde düzgün çalışan ses ve ritimleri başka bir sette toplıycam. saygılarımla. Hüseyin babacan

teşekkürler arkadaşım..

Dostum seti yükledim sorunsuz kullanıyorum, edit sorunu yok, ritimler seçme, ataklar,altyapılar iyi, gercekten emek vermişsin, böyle faydalı bir çalışma için teşekkür etmek istedim, eline sağlık..

Dostum seti yükledim sorunsuz kullanıyorum, edit sorunu yok, ritimler seçme, ataklar,altyapılar iyi, gercekten emek vermişsin, böyle faydalı bir çalışma için teşekkür etmek istedim, eline sağlık..

Güle güle kullanın Allah bol kazançlar versin...

öncelikle emeğine sağlık hocam setin içerkleri nelerdir acaba benim istediklerim düğünlük set acaba bu sette yeni coşkulu ritmler varmı dır 2-4 yeni tarz 9-8 davul şov falan içerirmi piyasaya uygunmu dur bana bilgi verirseniz indireceğim...

Murat Hocam; öncelikle set için verdiğinin emeğe teşekkür ediyorum. Setinini indirdim, PA900' yükledim. Her şey düzenli ve yerli yerinde. bulunması açısından kolaylık. fakat; zannediyorum indirilen set diğer PA900 kullanıcılarda nasıldır bilmem ama bende ritimlerde bozukluık var. sanki durum kıtlerle bağdaşmıyor. ritim bozuk, bu yüzden tam zevkine varamadım. içerisinde düzgün çalışan ses ve ritimleri başka bir sette toplıycam. saygılarımla. Hüseyin babacan

Evet pa 900 de bazı ritmlerde drum kitleri uyuşmuyor mesela pa 800 2*4 adlı ritimin 1 .varyasyonu bozuk zaten set yüklenirken hta mesajı alım cancel yaptım set yüklendi gerçekten yerli yerinde bir ses diğer ritimleri denedim bir uyuşmazlık yok sadece ritimler çok güçlü altyapılar bariz şekilde zayıf kalıyor belki arkadaşımız pa 600 üzerinde seti editlediği için bu sorunlar var.

ustadım eline sağlık perev

teşklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sevgili arkadaşım o senin global ile alakalı global de audio bölümü var 2 ve 3 sayfada ayarlar var onlardan ayarlarsanız sıkıntınız düzelir

bule arkadaşımız için yazdım sıkıntısını çözmek adına