• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

teşekkürler üstadım indirdim yukleyecem şimdi

Olay budur murat emeklerine saglikk ellerin der gormesin hersey yerli yerinde ve mukemmel
Korg Pa 900 Da Denedim Süper Yani...Tek Az Ritim Var Setin Üzerinde...Böyle Paylasim Yapin
Süper Ja gercekden...
devamini diliyorum :)

Olay budur murat emeklerine saglikk ellerin der gormesin hersey yerli yerinde ve mukemmel
Korg Pa 900 Da Denedim Süper Yani...Tek Az Ritim Var Setin Üzerinde...Böyle Paylasim Yapin
Süper Ja gercekden...
devamini diliyorum :)

Güle güle kullan kardeşim. Ritim konusunu daha öncede açıkladım, ben sadece işime yarayan ritimlerin en netlerini ekledim. Drum ve perc kitler çok fazla, yani piyasadaki birçok kit yüklü sette. istediğin setten istediğin ritimi ekle, drum ve percleri uyacaktır, uymasada, tek tek denersin muhakkak uyan çıkıyor...

Güle güle kullan kardeşim. Ritim konusunu daha öncede açıkladım, ben sadece işime yarayan ritimlerin en netlerini ekledim. Drum ve perc kitler çok fazla, yani piyasadaki birçok kit yüklü sette. istediğin setten istediğin ritimi ekle, drum ve percleri uyacaktır, uymasada, tek tek denersin muhakkak uyan çıkıyor...

gercekden de öyle, cok begendim ;)...su an korg pa 900 kullananlar set bulma konusunda zorluk cekiyor ( bende dahilim)
halay ve slow ritimler ariyorum bakalim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba Murat bey kardeşim öncelikle şunu belirteyim gerçekten çok güzel bir derleme olmuş emeğine sağlık (Senin ve tüm emeği geçenlerin) Teşekkür ederim

Şöyle bir sorun ile karşılaştım seti benim orguma pa600QT te yükledim gayet normal ancak çalarken sanıyorum ritimlerde vuruşlarda dk lar arasında bir uyumsuzluk veya terslik söz konusu bir yerlerde vuruşlarda çakışmalar oluyor çok kötü kuvvetli ters vuruşlar oluyor akşam denedim dk ları değştirince çakışma sesi kesiliyor fakat uğraştım bu değiştirmeyi her ritimde ve ritimlerin de her varyasyonunda ayrı ayrı yapmak gerekiyor.Şunu söylemek istiyorum benden başka aynı sorunla karşılaşan olmuş mudur yoksa benim yaptığım işlemlerde bir yerlerde aksaklık mı söz konusu

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.

İyi çalışmalar

Merhaba Murat bey kardeşim öncelikle şunu belirteyim gerçekten çok güzel bir derleme olmuş emeğine sağlık (Senin ve tüm emeği geçenlerin) Teşekkür ederim

Şöyle bir sorun ile karşılaştım seti benim orguma pa600QT te yükledim gayet normal ancak çalarken sanıyorum ritimlerde vuruşlarda dk lar arasında bir uyumsuzluk veya terslik söz konusu bir yerlerde vuruşlarda çakışmalar oluyor çok kötü kuvvetli ters vuruşlar oluyor akşam denedim dk ları değştirince çakışma sesi kesiliyor fakat uğraştım bu değiştirmeyi her ritimde ve ritimlerin de her varyasyonunda ayrı ayrı yapmak gerekiyor.Şunu söylemek istiyorum benden başka aynı sorunla karşılaşan olmuş mudur yoksa benim yaptığım işlemlerde bir yerlerde aksaklık mı söz konusu

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.

İyi çalışmalar

Hocam böyle birşey yaşamadık. Önceki yüklediğiniz seti tam silememiş olabilir misiniz. ? Aklıma başkada birşey gelmiyor. Birde Bazı ritimler çok kuvvetli pa600 ün Hoparlörü garip ses çıkartıyor, acaba dediğiniz bunlar mı bilemedim....

Ellerine, Emeğine sağlık Ustam.
Iyi Çalışmalar

Merhaba Tekrar ;

Seti tamamen kaldırıp öyle kurulum yaptım.Dediğim gibi detaylı inceleme yaptım yani hoparlöre ait güçlü vurma sesi değil bahsettiğim, hani nasıl anlatayım farklı bir ritim yüklersiniz orga dk ları tutmaz garip sesler çıkarır aynen ona benziyor fakat bu tarif edilemeyecek (bütün ritimlerde değil ama bir çoğunda drum kıtt vuruşlarında yapıyor) korkunç yüksek bir ses org tesisata bağlı olunca bu sesi çıkardığını hayal bile etmek istemem.
Akşam seti kaldırıp tekrar kurulum yapmayı planlıyorum bu arada yapmam gereken önereceğiniz bir şey var mı dır?

Selamlar

üstat emeğine saygı arslan

üstat emeğine saygı piyanist ayı mehmet