• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

Teşekkürler Hüsnü' cüm Allah razı olsun. pA600 de globali silmeden direk yükleyebilirsiniz....

hocam on numara olmuş ellerine sağlık...

teşkklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

Muratım emeklerine sağlık set gerçekten güzel olmuş. Güzel ritimler ve sesler seçmişsin. Fazla karışık değil herşey yerli yerince.
Tekrar teşekkürler..
Alinin dediği gibi bir kaç demo hazırlayıp koymak lazım.. Fırsat bulursam ben hazırlayacağım..

Muratım emeklerine sağlık set gerçekten güzel olmuş. Güzel ritimler ve sesler seçmişsin. Fazla karışık değil herşey yerli yerince.
Tekrar teşekkürler..
Alinin dediği gibi bir kaç demo hazırlayıp koymak lazım.. Fırsat bulursam ben hazırlayacağım..

bekliyoruz mustafa abi güzel elektro yaylılar klarnet bi duyalım nasılmış pa600

Tekrar teşekkürler..

Ben teşekkür ederim Mustafa abi. Bizler yamahada, yıllarca senin hazırladığın düzenli ritim arşivini kullandık. Burda da birazcık faydamız olduysa ne mutlu bize...

bekliyoruz mustafa abi güzel elektro yaylılar klarnet bi duyalım nasılmış pa600

Ali bence sen hiç dinleme :) Pa 80 den sonsuza kadar vazgeçersin :) Şaka yapıyorum kardeşim, ama gerçekten pa 600 boyundan büyük işler yapıyor...

Ali bence sen hiç dinleme :) Pa 80 den sonsuza kadar vazgeçersin :) Şaka yapıyorum kardeşim, ama gerçekten pa 600 boyundan büyük işler yapıyor...

benim işim gelmez pa600 ben evde çalıyorum beni düşünüm mikrofon girişi bile yapmamışlar:D