• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

Birkac sayfa onceki yorumlarima bakin lutfen. Bazi arkadaslar kizdi ama saniyorum hakli cikacagim. Buyrun offical brosurden bir alinti.

"One very exciting feature added to the Pa600 is the option of purchasing musical sounds and styles particular to specific regions around the world. Up to 96MB of additional PCM allows many instruments to be accurately added to the Pa600 sound engine and used with styles that were developed to represent many of the popular musical styles of certain countries."

Yani ne diyor : 96 mb datayi sana farkli ulkeler icin uretilen paketleri yukle diye veriyorum diyor. Bunlari satin alacaksin diyor. Var mi bu cumleden baska anlam cikaran?..

Birkac sayfa onceki yorumlarima bakin lutfen. Bazi arkadaslar kizdi ama saniyorum hakli cikacagim. Buyrun offical brosurden bir alinti.

"One very exciting feature added to the Pa600 is the option of purchasing musical sounds and styles particular to specific regions around the world. Up to 96MB of additional PCM allows many instruments to be accurately added to the Pa600 sound engine and used with styles that were developed to represent many of the popular musical styles of certain countries."

Yani ne diyor : 96 mb datayi sana farkli ulkeler icin uretilen paketleri yukle diye veriyorum diyor. Bunlari satin alacaksin diyor. Var mi bu cumleden baska anlam cikaran?..

Yani bu sample özelliğinin A2000 gibi kullanıcıya açık olmadığınımı söylüyor...

Yazilan bunu ima ediyor. Umarim yanlis yorumluyorumdur murat hocam.

kardeşim korgun paketle filan uğraşacağını sanmıyorum korgun sitesinde pcm user memory 96 mb diyor yani kullanıcı ram hafıza 96 mb ve kullanıcıya açık büyük ihtimal korgun sitesinde solda Specifications bölümüne girip özellikleri okuyabilirsin

Diğer bir sitede korg yetkilisi sayın Cüneyt beyin bu konuda açıklaması var.96 Mb lık İstediğiniz sesi veya seti kendiniz yükleyebilirsiniz diye....Aksi durumda batılı pa600 kullanıcısı batı paketimi alacak. O zaman ne anlamı kalır kapalı alet olur.

evet cüneyt beyin başka bir sitede açıklamasında istediğiniz seti ve sesleri 96 mb alana yükleyebilrisiniz diyor ve pa800 kilitli kilitsiz setlerinide alet okuyabiliyor diyor cüneyt bey ...

Ok tamamdir o vakit. Son nokta koyulmustur boylece. Tesekkurler.

bence pa 600 ün sadece fiyatı iyi, yani pa 800 alamayanlara onun tadını ucuza vermeye çalışıyorlar. Ve hala 5-6 yıllık setleri kullanacağız yani yenilik yapılırsa bekleyeceğiz yapılmazsa yapanlara duacı olacağız. Bence org piyasası için iyi haber çünkü eli yüzü düzgün bir orga 3500-4000 tl para veriyoruz, set alıyoruz, çip taktırıyoruz. önüne havuç konmuş tavşan gibi habire para veriyoruz. Umarım malzeme kalitesi de iyi olur çünkü ben sırf bu sebepten pa 800 ü satıp a2000 aldım. Ve öyle görünüyor ki uzun süre kullanacağım çünkü totalde 4000 e yakın para harcadım orga ( emo set çip falan) pa 600 de çıkarsa zaten ikinci elde yok pahasına giden yamahalar, 2000 tl ye falan düşer heralde, çok sıkışmazsam yada mesleği bırakmazsam satmam satmam...

yeni setler yapıldı ben cevolki usb kullanıyorum fıyatı 350 euro türkiyede böyle bir set yok herkese tavsiye ederım

ben size dedim pa800 ü gecmez diye gececekse pa800 fiyatta 800 euroya düser diye
pa600 güzel bisey yanliz pa800 es degerinde degil pa600 sampel atilmiyor öyle duydum.

zaten arkadaslar matiksal pa600 96 ram sampel atilsaydi hala 1800 euro olan pa800 fiyata 600 euroya düserdi.

ben yinede almayi düsünyorum pa600 ü hele bir piyasaya ciksin

saygilarimla

ARKADAŞLAR kusura bakmayın ama bu işin bku çıktı bu iş telefon sektörüne döndü üst üste alet çıkarıyorlar artık biz gibi enayilerde hemen gidip elimizdekini eskitmeden bu yeni çıkmış diye ona saldırıyoruz.Nereden geliyor bu bolluk adamlarda şu anda 30 yıl öncesinin klavye projeleri var.Kimse yetişemez bu hıza bırakın çıkarsınlar bi sakin olun lütfen