• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

Pa600 Qt inşallah bir an önce tanıtım videosu yayınlanır hepimiz merak içinde bekliyoruz ...

Keşanlı mustafa hocam inanın dışardaki piyanistlerin çoğu umursamıyo pa800 ü zengin işi diyolar bi cihaz alıyolar enaz 5yıl kullanıyolar.adamlar pa3x in varlığından haberleri bile yok herkes işin ekmeğinde

korg turkiye pazarindaki yonelim ve beklentileri diger markalardan cok daha iyi biliyor bu yuzden pa serisinin bircok modeli tek basina bile adet olarak diger markalarin bircok farkli modelinin toplam satisindan daha fazla satisa sahip.bu yuzden korg hakimiyetini korumak amacli bu aleti maliyetine dahi satabilir

korg turkiye pazarindaki yonelim ve beklentileri diger markalardan cok daha iyi biliyor bu yuzden pa serisinin bircok modeli tek basina bile adet olarak diger markalarin bircok farkli modelinin toplam satisindan daha fazla satisa sahip.bu yuzden korg hakimiyetini korumak amacli bu aleti maliyetine dahi satabilir

evet aynen katılıyorum .

ben korgun bu aleti 1400-1500 eurodan aşağı bir rakama piyasaya süreceğine inanmıyorum.inşallah ben yanılırım.keşke 1000 euro olsada herkes alıp kullansa...

Banada 1000 euro olmaz gibi geliyor.Eğer bu fiyata verilirse ya pa500 den çok fazla değildir yada altında bilmediğimiz bir çakallık vardır?Kronos ekranını koy m1 in bender ını koy ondan sonra daha PA500 ve 3x stoklarını bitiremeden böyle bir aleti 1000 euroya ver.Bence var bu işin içinde bir cinlik ama dur bakallım...

bizim burda bir firma 799 ingiliz sterlini demis ;)

bence super fiyat guzel ozellikleri var yani isin acikcasi hicbir eksigi yok aletin hayirli olsun pa800 ,2x,3x ile ayni ses islemcisi tabe unutmayinki 3in 2x uzerine buyuk avantaj sayilan mAXX audio olayi yok...
ikinci el bir tane alip denenebilir ;)

Korgun Pa serisiyle hiç bir zaman barışık olmasam da
İlle de korg diyebileceğim tek model kronos... (hastası oldum aletin :) )

pa600 ün çıkışına gelince,

Firmanın bizlere sunduğu özeliklerle fiyatı kıyaslayacak olursak 1000€ normal bir fiyat.

Aslında şunu sorgulamak gerekiyor. Madem böyle bir cihaz 1000€ 'ya satılabilecekken, neden pa800'ü uçuk fiyatlarda sattınız?

(Bu diğer yamaha modelleri için de geçerli)

bir mp3 board için 250€ lar verdi bu millet... halbuki bakıyorsun 3$'lık bir donanım bile bunu yapabiliyor... O para bu para... 4000 liraya alet alıyorsun + mp3 board + ram + bozulan donanımlar (ki artık pek kalmadı)... Fahiş fiyatlara denk geliyordu.

Şimdi ne oldu da daihli mp3 boardlı 96mb hafızalı bir alet basit bir fiyata satışa çıkabiliyor?

PA800 'ün kasası altın mıydı? yoksa swichleri platin mı? Çin yine aynı çindi, malzeme görüldüğü kadar da yine aynı malzeme...

Bu alet neden ucuz sorusu sormak saçma...
Öncekiler neden pahalıydı bunu sormak isterdim ben ...

PA'cı arkadaşlara yeni model hayırlı olsun...

Herkes alnının teriyle kazanacağını kazansın inş.

burda aslinda Kar marcinleri ortaya cikiyor deli bi kar ediyolar bu cihazlarda Cinliler bir el atsaydi bu ise neler olurdu ama nerdeeee...

Korgun Pa serisiyle hiç bir zaman barışık olmasam da
İlle de korg diyebileceğim tek model kronos... (hastası oldum aletin :) )

pa600 ün çıkışına gelince,

Firmanın bizlere sunduğu özeliklerle fiyatı kıyaslayacak olursak 1000€ normal bir fiyat.

Aslında şunu sorgulamak gerekiyor. Madem böyle bir cihaz 1000€ 'ya satılabilecekken, neden pa800'ü uçuk fiyatlarda sattınız?

(Bu diğer yamaha modelleri için de geçerli)

bir mp3 board için 250€ lar verdi bu millet... halbuki bakıyorsun 3$'lık bir donanım bile bunu yapabiliyor... O para bu para... 4000 liraya alet alıyorsun + mp3 board + ram + bozulan donanımlar (ki artık pek kalmadı)... Fahiş fiyatlara denk geliyordu.

Şimdi ne oldu da daihli mp3 boardlı 96mb hafızalı bir alet basit bir fiyata satışa çıkabiliyor?

PA800 'ün kasası altın mıydı? yoksa swichleri platin mı? Çin yine aynı çindi, malzeme görüldüğü kadar da yine aynı malzeme...

Bu alet neden ucuz sorusu sormak saçma...
Öncekiler neden pahalıydı bunu sormak isterdim ben ...

PA'cı arkadaşlara yeni model hayırlı olsun...

Herkes alnının teriyle kazanacağını kazansın inş.
sen kronosa hasta,şukufede sana:D