• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600'e misilleme a2000 2300 tl yapmışlar!!!

• Konbuyu başlatan pymmemo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 17K
Cevap: pa600'e misilleme a2000 2300 tl yapmışlar!!!

bana kizanlar vardi neyse

bakin arkadaslar ben pa800 e 128 mb ram icin bir ara az kalsin 400 euro para sayiyordum mp3 board ben aldigimda ekstradan satiliyordu onunda fiyati 229 euro idi pa800 zamaninda ben 2400 euro ya erkan ucar dan sifir olarak almistim
simdi pa600 ü 969 euro ya aldim ve icinde 96 mb ram yeri var ve mp3 te icinde

ben baktim bizim burda hala 1585, euro yamaha a2000

ama arkadaslar kurulu düzeninizden memnun iseniz neden elinizdeki orglari satmaya kalkiyorsunuz

yok eyer siz korgu seviyorsaniz o baska veyada yeni org almak istiyenler icin iyi bir firsat veyada elinizde nostaji pa80 var ise degistirmk daha iyi olur ama simdiki orgunuzdan memnunsaniz hic gerek yoki degistirmeye
bakin ben roland bk-5 or den 35 gün icinde 350 euro zarar etim bu böyledir sadece orglar icin degil bu hayal kirikliklari ben araba firmasinda calisiyorum 25 bin iscimiz var bugün bir araba alin 1 ay sonra otomatikman 1000 ile 2000 euro arasinda zarar ediyorsunuz
veyada cep telefonu alin 1 ay sonra satmaya kalkin 2 el olarak düsük fiyata satarsiniz
eski devir yok artik herseye rekabet var

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eski fiyatına geri dönecek görürsünüz. Birkaç ay önce do-re psr s650de de indirim yapmıstı 500 tl fln ve suan eski halinde :) keşke süreğen olsa ama sanmam gene eski fiyatına döner a2000 :(( yemın ederım suan para olsun şimdi şu dakkalarda ararım do-re yi :D ama yılbasında olcak param anca ve insallah o zamana kdr sürer kampanya.

Eski fiyatına geri dönecek görürsünüz. Birkaç ay önce do-re psr s650de de indirim yapmıstı 500 tl fln ve suan eski halinde :) keşke süreğen olsa ama sanmam gene eski fiyatına döner a2000 :(( yemın ederım suan para olsun şimdi şu dakkalarda ararım do-re yi :D ama yılbasında olcak param anca ve insallah o zamana kdr sürer kampanya.

merak etme bu fiyat sabit kalir pa600 gelince o parayada satamazlar artık.. şimdi s650 1900 tl dir de kim alıyoki varmıki alan akıl mantıkmi 1900 tl s650 2300tl a2000 yamaha turkiyenin yapacaği a2000 exp ramlarını yazılımla 128 cıkramaları vede kullanıcıya acması başka turlu korgun onunu kesemez emoya 180 mgb usb yapmıişsa demekkı kullanıcıyada 128 yapar...

Türkiyede artık user drum dizemeyen, kullanıcıya sample yaptırmayan kapalı alet ancak evlerde amatörlere satılır. İster 1000 ister 500 euroya düşsün. Bunları forumda elli kere yazdık. Dinleyenler de var dinlemeyenler de...Kendileri bilir....

bu yazık oldu gerçekten..şimdi ben duz a2000 ve emo usbli orgumu kaç paradan verıcem..sezonun karı sımdıden gitti..Tutmadı alet madem ne fıyatını dusuruyorsun...Tyros 4 ü de düşürün madem 4 milyara 5 milyara...yazıktır günahtır..

Helal olsun öleyse korga :D korgun sayesinde ucuza a2000 alcaz :D:D:D

merak etme bu fiyat sabit kalir pa600 gelince o parayada satamazlar artık.. şimdi s650 1900 tl dir de kim alıyoki varmıki alan akıl mantıkmi 1900 tl s650 2300tl a2000 yamaha turkiyenin yapacaği a2000 exp ramlarını yazılımla 128 cıkramaları vede kullanıcıya acması başka turlu korgun onunu kesemez emoya 180 mgb usb yapmıişsa demekkı kullanıcıyada 128 yapar...

Vala bilmiyom sabit kalacak olsa rekabetlik olsa bütün org satanlar ucuzlatır bence ama sadece do-re de bu fiyata satılıyor suan :S

Serbest piyasa ekonomisinde satamayınca mecburen fiyatı indirirsin.Oluşan fiyat üretici maliyetinin altındaysa o malın üretimi biter. Bu kampanya , Yamaha Avrupa ile yapılan sözleşmedeki satış kotası tutturulmak için geçici bir süre için yapılmış da olabilir.

Arkadaşlar bu aleti önceleri alanların adına üzüldüm gerçekten :S Kendimi onların yerine koydum gerçekten üzücü bi durum :S

Bence bu korg pa 600 ün piyasa gireceğinden değilde bu kampanyayı yapan firmanın yıl sonu geldiği için yakalaması gereken kotayı gerçekleştirmek için yapmış olduğu bir kampanya,ama keşke fiyatları hep böyle kalsa ha ilk alan arkadaşlar için gerçekten üzüldüm,firmada kotayı yakalamk zorunda,belirtilen kota yakalandıktan sonra fiyatlar yine yükselir stok dediklerine bakmayın kota demek istemişler,ha bide şu var firmaların org üzerinden ne kadar para kazandıklarına bakın inanın deli paralar kazanıyorlar fiyatı nerdeyse 1500 lira kadar aşağı çekmişler ama hala zararına verdiklerine ben inanmıyorum demek bu işte deli paralar var olan yine biz millete oluyor,yazık hemde çok yazık.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri