• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600'e misilleme a2000 2300 tl yapmışlar!!!

• Konbuyu başlatan pymmemo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 17K
Cevap: pa600'e misilleme a2000 2300 tl yapmışlar!!!

bunu geçen hafta içinde pa600 hakında bir konu içerisinde yazmıştım beni allah söyletti ama bu kadar adiliyi beklemiyordum bu satten sonra korg pa600 1500 euroda olsa yamahayı satıp
korg almak şart oldu yamaha korg un alet çıkaracagını duyunca altına kaçırmış anlaşılan 650 euro fiyat indirmiş 100 200 tl olsa tamam olabilir diycem ama 1500 tl ne demek ya adi herifler yetim hakkı diyorlar ya işte bu olsa gerek hakkım kendilerine haram olsun işallah bu kadar insanın hakkı kendilerinden çıkar yamahanın düştügü duruma bakın eyvah eyvah allah sizi dahada rezil etsin

daha düne kadar 3000 tl den satılan alet 2300 tl ye düşmüş gerçekten çok garip 3000 tl ye alan arkadaşlar için çok kötü olmuş ama bence stokta kalan son ürünler için olabilir bu kampanya fazla süreceğini sanmıyorum ...

Arkadaş doğru söylemiş ..Yıl sonu gelince bakın tüm büyük firmalar çok büyük indirimler yapmakta.Reklamları izlemiyormusunuz 24 ay 0 faiz 36 ay sıfır faiz arabaları..Firma neden elinden çıkartmak ister ve indirim yapar çünkü olay kota olayıdır..Ben açıkçası öyle düşünüyorum...Mutlaka o ilanda malum cümle vardır "SATIŞLARIMIZ STOKLAR İLE SINIRLIDIR ACELE EDİN"....Olayı pa600 e bağlayanlar yanlış düşünüyor bence...Pa600 pa600 pa600 vay be ne klavyeymiş..Kimisi kullanmadan kimisi yüzünü görmeden kimisi kulaktan dolma bilgiler ile yorumlar yapıyor....Yuh artık :))) Yahu arkadaş ben iddia ediyorum sanatkar bir insansanız pa80 ilede pa800 ilede pa500 ilede yamaha a2000 ilede roland ile de sanatınızı en güzelinden icra edersiniz...Acaba burada herkes çok ama gerçekten çok pofesyonel mi? Eğer öyle ise ben bu acemiliğim ile valla utanmaya başlıyorum artık.........Lütfen bir aleti en az elinizin altında 1 hafta tutun iyi yada kötü yorum yapın lütfen..Pa600 ün yüzünü görmeyen yapıyor yorumunu...

boşverın ekmek yoyorum diysanız alın bi korg pa80 bakın yolunuza

adilik bu yapılan, indirim yapana kadar aleti kullanıcıya açın zaten alırlar!... bi daha yamahaya tövbe arkadaş.. kendi kemik kitlesini kaybetmek için elinden geleni yapıyorlar resmen!..

yazıklar olsun.ilk alanların günahı ne?boyle bir kampanya olmaz.50 değil 100 değil.memnunum orgumdan ama bir daha ben yamahanın hiçbir orgunu para veripte almam.madem kampanya yapıyor düşürse ya tyros 4 ü 5000 liraya...yazıklar olsun yamaha yazıklar olsun.böyle satış politikası olmaz.önceki org alanları resmen salak yerine koymaktır bu fiyat...

bk5in indirimleri bunlaaar geeel vatandaaaaaş:) tam bk5in fiyatına çekmişler a2000nin fiyatını.bi aletin fiyatı bukadar düşermi be kardeşim pahalıya alan insanlara yazık değilmi ayıp.ikinci bir alet olarak a2000 düşünüyordum ama kesinlikle almam kusura bakmasınlar beni kazıklayan firmaya para kazandırmam.arkadaşlar biraz daha bekleyin zannedersem a2000ni iphone 5 alana bedava vericekler:))

bizim burda hala 1585 euro bence a2000 tekrardan 1500 euro ya satilaca bu bir gecici reklam da olabilir herseyi pa600 baglamak yanlis olur cünkü a 2000 sadece türkiyede satilmiyor dünyabib her yerinde satiliyordur bakin arap ülkelerinde yamaha cok tutuluyor

arkadaslar ben burdan arastirdim

a 2000 fiyati kesinlikle hic bir baiyde düsmemistir bence konu pa600 e karsi degildir sadece belki do re muzikte son kalan veyada satis sene sonuna geliyor diye dir

ertan hocam evet kota ile ilgili olabilir zira ben haberi ilk görünce şok geçirdim ve bunun biranda pa600'den kaynaklandığını düşünmüştüm tabiki o anki heyecan ve şok etkisiyle.birkaç ay önce a2000 alacaktım iyi ki almamışım yoksa çok büyük zarar edecektim evet mantıklı düşünmek gerekirse kotayı doldurmak istiyorlar çünki bekledikleri sayıda satış yapabildiklerine inanmıyorum.ama daha önceleri 1500 tl fazla verip a2000 alan hocalarım için çok üzüldüm ama vardır bundada bir hayır

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri