• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 farkı 4 kanal vazgeç gönlüm evde kaliteli kayıt

transpose53

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800-i30
evet arkadaşlar sütüdyo programıyla evde ilk kaydım 4 kanalda gurup keman elektro fülüt kullandım pa800 farkı diyceksiniz dinleyince yorumlarınız benim için önemlidir.

Cevap: pa800 farkı 4 kanal vazgeç gönlüm evde kaliteli kayıt

çok güzel yücel hocam biarada mevsim bahar olunca şarkısını beklerim

Güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık, yalnız mono olmuş adobe audition vb. program yardımıyla stereo expander özelliğini kullanarak stereo yaparsanız çok daha iyi olacaktır.

Güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık, yalnız mono olmuş adobe audition vb. program yardımıyla stereo expander özelliğini kullanarak stereo yaparsanız çok daha iyi olacaktır.

aynen kardeşim mono oldu gözümden kaçtı birdahakinde stereo olmasına dikkat edicem sağolun yorumlar için fırsat buldukça güzel kayıtlar yapıcam inş

Moderatör tarafında düzenlendi:

mono ve çok karmaşa var,çalma güzel ama daha güzelde olabilir,kayıt yaparken ses balans ve efekt ayarlarına dikkat et daha iyi sonuç alırsın.

mp3 board al kurtul kayıt aletlerinden en iyisi güzel ama dedikleri gibi mono olmuş.

İNANILMAZ GÜZEL OLMUŞ.hANGİ SET ACABA

mp3 board al kurtul kayıt aletlerinden en iyisi güzel ama dedikleri gibi mono olmuş.

mp3 board da kanal kanal kayıt yapamıyosun dostum benim.
tellisaz arkadaşım sanada tesekkürler set yapma bi set yani tamamiyle bana ait piyasa seti değil.

eline,yüreğine sağlık.çok güzel olmuş.

eline saglık ustad birde ben topraktan bir canım albumunde gurbet sarkısı var onu calarsan cok memnun olurum saygılar