• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 ile pa1X arasındaki farklar

• Konbuyu başlatan genato
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

genato

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
arkadaşlar pa800 ile pa1x arasında ne fark var pa800 ü satıp pa1x almaya değer mi acaba bilgi verebilir misiniz lütfen tşk.

Cevap: pa800 ile pa1X arasındaki farklar

değer sample hafızası seni ilgilendirmiyosa değer 1xle 800 arasında çok ciddi sound ve kalite farkı var

bende haporlörlü pax 1 var güzel ama agır diye kullanmak istemiyorum 800 le takas yapabilirim

pa1x ve 800 arasında dağlar kadar fark vardır 800 görüntü olarak tuşları olarak kasa ve sağlamlık olarak çok geride kısaca pa55 in gelişmiş versiyonu pa1x 800den çok eski olmasına ragmen fiyatları hemen hemen aynı fakat pa1x sound olarak çok üstün ben 800 verip pa1x alanlardanım ve çok memnunum videolarımı izlemenizi tavsiye ederim ram konusu içinde exb board kullanmanızı tavsiye ederim pa800e set yaptım ve gelen usb den çekti giden usb den çekti pa1x te bu sorun yok exb takıp keyfine bakabilirsiniz nede olsa orjinal çin malı değil 800gibi 800ün parçaları çinden geliyor pa800den 1x e geçenlerin sayısı gitgide çoğalıyor benim setimi kullanmak için 800 verip pa1x almak isteyenler çoğaldı saygılar

arkadaşlar pa1x in işlemçisi pa80 ile aynıymış pa800 ün ise pro2x ile aynıymış bu bir farklılık yaratıyor mu?

bence pa1x verip pa800 almak pekte mantıklı değil bende tersini yaptım 800 verip pa1x aldım ve çok memnunum set sıkıntısı vardı ve o sıkıntıyıda atlattım 800ün piasası var ama 1x inde kalitesi var işlemcisi felan önemli değil benim anlatmak istediğim 10 tane yaylı olacağına 1 tane reel yay olsun 8 tane bağlama olacağına adam gibi 2 bağlama yeter orjinal gibi yane ;)
youtube ye şunu yaz
nihat ve şerif kardeşler

bi anımı anlatayım eski çalıştığım gazinoya cansever gelmiş bende haliyle gideyim dedim ve gittim içeri girdim solo keman sesi var dedim kemancısını getirmiş merdivenlerden aşşağı inerken bide baktım grup yaylar dedim ohaaaaa keman grubuda getirmiş diye düşündüm indim bi baktım :) pa1x pro + yamahafc7 pedal
ağzım açık kaldı ve ketrondan korg a döndüm pa1x bulamadım pa800 aldım memnun kalmadım işlemcisi felan önemli değil önemli olan o set ister inanın ister inanmayın adam klarnet taksim çalıyor kendi dersiniz orjinal klarnetçi var bu arada romanyalı ahmed o piyanistin size abartısız söyliim eğer orda siz olsaydınız o orga 6000tl nakit vermek isterdiniz kesinlikle abartmıyorum çok güzel setti çoook

şahidimde bu sitede üye olan isomail dir

abi adam romanyalıysa zaten sağlamdır biraz calan adamdada bitiyo iş abi :)