• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 set neden yok???

Cevap: pa900 set neden yok???

Ben c.e. 256 seti 1 sene boyunca kullandim cuneyt abi cok guzel calismalar yapiyor ama pa600 ve 900 de sanirim gereken sartlar saglanamadi cuneyt abi icin...

Geçen Cüneyt beyin Pa900 tanıtım 1 videosunu izliyorum,yine bazıları atıp tutmuş,yok beş para etmez,yok yıllardır hep aynı sounlar,yok PA800 ün tırnağı olamaz v.s.... Dedim acaba bunlar neresiyle dinleyipde bu şekil yorum yapıyorlar...

Bende kısmetse 10 güne kalmaz PA900 alıyorum ve hala çocuk gibi heyecanlanıyorum :)

my75 üstadım hayırlara vesile olmasını dilerim...kimseye aldanma üstadım....aldığında zaten göreceksinki söylenenler boş...sadece aleti güzelce işleme işi var....zaten o tc helicon vocaliser varya fenalık bişey....ona elektro bağlama bağlıyoruz...tonlara inanamazsın...hayırlı olsun tekrar...

my75 üstadım hayırlara vesile olmasını dilerim...kimseye aldanma üstadım....aldığında zaten göreceksinki söylenenler boş...sadece aleti güzelce işleme işi var....zaten o tc helicon vocaliser varya fenalık bişey....ona elektro bağlama bağlıyoruz...tonlara inanamazsın...hayırlı olsun tekrar...

abi bende bağlıyorum bağlamada hem mikrofon hem bağlama takmak istiyorum nasıl olcak???
2. giriş nasıl çalışıyor ikisini aynı anda çalıştıramadım

Teşekkür ederim,ben zaten videolarda kararı verdimki boş olmadığını tahmin edebiliyorum..Üstelik işleme benim işim hele bir gelsin :)

Bu arada nette PA900 hariç acayip 2. el satış var..Yoksa millet hem kötüleyip hemde gizli gizli PA900 mü alıyor :)

16 eylülde çıktığı ilk haftada satın alanlardan biriyim, hiç sorun yaşamadım elbetteki eksikleri olacak setlerde olsun os da olsun herşey giderilir, pa900 önü açık bir cihaz. daha yeni yeni hakim olmaya başladım en ince eko ayarlarına kadar herşeyi editleyebilirsiniz saund harika geliyor.

16 eylülde çıktığı ilk haftada satın alanlardan biriyim, hiç sorun yaşamadım elbetteki eksikleri olacak setlerde olsun os da olsun herşey giderilir, pa900 önü açık bir cihaz. daha yeni yeni hakim olmaya başladım en ince eko ayarlarına kadar herşeyi editleyebilirsiniz saund harika geliyor.

ruci sen bi set yaptınmı pa900 e göre editlenmiş???

ruci sen bi set yaptınmı pa900 e göre editlenmiş???

bende piyasadan topladığım setleri kullanıyorum, birazdaha biriksin tek tek silip yükleyip liste yapıyorum hoşuma giden sesleri ritimleri tekbir set altında toplayıp ilerleyen aylarda paylaşıma açmayı düşünüyorum rolanddan pa900 sayesinde vazgeçtim yani acemiliği biraz atmam lazım üzerimden :D

abi bende bağlıyorum bağlamada hem mikrofon hem bağlama takmak istiyorum nasıl olcak???
2. giriş nasıl çalışıyor ikisini aynı anda çalıştıramadım

sevgili üstadım miktrafonu mikarafon jakından tak diğer girişede preamplı bir ğedalla bağlamayı tak...fakat çift efekt olmadıgından mikrafon ve baglamayı cihaz üzerinde ayrı ayrı tonlayamazsın...bağlamayı dışarda bir pedalla tonlayıp mic girişinin yanındaki inputa tak olay tamamdır....

sevgili üstadım miktrafonu mikarafon jakından tak diğer girişede preamplı bir ğedalla bağlamayı tak...fakat çift efekt olmadıgından mikrafon ve baglamayı cihaz üzerinde ayrı ayrı tonlayamazsın...bağlamayı dışarda bir pedalla tonlayıp mic girişinin yanındaki inputa tak olay tamamdır....

nasıl yani şimdi şöyle dicem 2. Girişten hiç ses gelmiyor ama globalden mic giriş ayarını değiştirince 2. Den geliyor bu sefer 1. Den gelmiyor nasıl olcak bu ayar
BİDE ELEKTRO 4TELLİ TAKIYORUZ EKOLAYZIR LI PİLLİ YİNE PEDAL GEREKİYOMU ???

Moderatör tarafında düzenlendi: