• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 set neden yok???

Cevap: pa900 set neden yok???

Arkadaşlar pa 900 pa 80 setlerini kabul ediyor ,vede ayarladığınız zaman tadından yenmiyor dikkatinize. :)))

14 yıl ROLAND G600 den sonra 26/12/2013 günü istanbul MEGA müzikten korg PA900 aldım. G600 de n sonra Alet gerçekten teknolojik olarak benim için mükemmel ötesi. Ama set dedikleri şey tam bir fiyasko. Nedenmi ritimler canlı ve güzel geliyor ama seslere baktığımda çok zayıf kalıyor. Hatta bazı sesler hiç duyulmuyor. Bağlama sesi seçiyorum çok cılız geliyor. Ritimleri kıssam dahi çok zayıf.Eğer ben bir hata yapıyorsam lütfen uyarın ve bir açıklama getirin yoksa bu CE set dedikleri olaya her ortamda yüklenip karalama yapacağım. Saygılarımla

zayıf gelen sesi yükselt ve tekrar stsye veya performansa kaydet elindeki setin değerini bil hocam şuan için en iyisi bu sen sadece ince ayarlarını yapıp aleti kendine uyarla

Tolga bey seslerin seviyesi 127 de ritimlerin seviyesi ise 108 de ben bunu anlamış değilim buna rağmen sesler zayıf genede teşekkür ederim biraz daha uğraşayım belki açmam gereken bir özellik vardır.

inşallah PA 900 kullanıcıları çoğalırda bilgi sahibi olan kişilerle yardımlaşırız. Saygılarımla