• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 set neden yok???

Cevap: pa900 set neden yok???

nasıl yani şimdi şöyle dicem 2. Girişten hiç ses gelmiyor ama globalden mic giriş ayarını değiştirince 2. Den geliyor bu sefer 1. Den gelmiyor nasıl olcak bu ayar
BİDE ELEKTRO 4TELLİ TAKIYORUZ EKOLAYZIR LI PİLLİ YİNE PEDAL GEREKİYOMU ???

Pedalda gain yani preamp varsa gerekmez....sunda cihazin yaninda degilim ama yanina vardigimda 2 girisinde nasil aktif hale getirildigine bende bakip sana yazicam.

merhaba arkadaşlar;
bende birkaç güne pa 900 sahibi olacağım inşallah, kullanan arkadaşlara sorum olacak, bu cihazda da pa 600 gibi tane tane ritim , ses atılabiliyormu yoksa sadece set şeklinde mi yükleniyor ?

merhaba arkadaşlar;
bende birkaç güne pa 900 sahibi olacağım inşallah, kullanan arkadaşlara sorum olacak, bu cihazda da pa 600 gibi tane tane ritim , ses atılabiliyormu yoksa sadece set şeklinde mi yükleniyor ?

Tabiki setleri zaten tek tek yüklemek her hangi bir dosyanın atlanmaması adına daha güzel. Korg tr 11 datası var Cüneyt hocanın sadece onun GLOBALİ ni yükle eğer diğer setleri kullanacaksanız GLOBAL yüklemeyin diğer pad;pcm;sound;style v.s onları tek tek yükleyebilirsiniz.

kardeş yeni aldım bebde 900 alet cok seri ve iyi

pa 800 mü pa 900 mü bu kıyaslama kesinlikle sadece türk mantığında var. Yabancılar her şeyi kabulleniyorlar eskiyi yeniyle asla kıyaslamıyorlar hatta eski yeniden daha iyi olsa bile yenidr arkadaşlar .Yeni neye denir? sorusunun cevabı budur pa 800 eski pa 900 yeni olay bu daha iyi daha kötü bırakalım bu tartışmları bir zamanlar pa 800 kullandık şimdi pa 900 yarın pa 1000 çıkar mı bilinmez sonuçta bu seri korg olduğu sürece devam edecek ama bir önceki diğerinden iyi ama kötü sonuçta KORG firması pa 800 ü ayakta tutmak için uğraşacak değil ondan satışını yaptı parasını kazandı şimdi biraz pa 900 satacak ondan parasını kazanıp belki pa 900 den daha iyi belki kötü pa 1000 çıkaracak öbür kulvarda pa4x çıkaracak ekranına retina duyarlıklı kilit yapacak v.s:))) senden başka kimse orgunu kurcalıyamayacak v.s:))) yani bu kısır döngü kapitalist düzen falan dostlar yoksa sound aynı ses aynı hala setlerde roland e -40 klarnet seside yer alıyorsa biz neyin tartışmasını yapıyoruz ki bütün klavyeler birbirinin hemen hemen aynı son zamnalrda durum bu .O nedenle pa 800 -pa 900 mü tartışmlarını bir kenera koyalım şu setler olmasaydı samba ritimiyle MİSKET ÇALIP rumba ile Müslüm-ibo damar yapıyor olurduk ve bu laetler işte o zaman çöpe atılmış para olurdu. O nedenle KORGU KORG YAMAHAYI YAMAHA YAPAN TÜRK SET üstadlarına teşşekürü borç bilelim setler olsun yeni setler olsun ki aletler verilen paralara deysin ...

Al emo usb 2 bak keyfine

emo usb 2 için telefon açtım geçen hafta pa900 için henüz uyarlama gerçekleşmemiş...gerçekleştiğinde ciddi anlamda ince ince inceleyeceğim...sonuçta emo usb nin bedeli az sayılacak bir tutar değil.
)))

Ben pa 900 için emo usb 2 aldım bir kaç hafta inceledim sonra sattım hekezin iyi dediği sete ben kötü diyecek değilim ama set gerçekten pa3x için şuan da durum bu zaten bu seti alsanız bile yine iş size düşüyor padleri st leri düzenlemeniz yeni sesler eklemeniz gerekecek zaten favorilerin ve user ları çoğu boş nkx in güzel elktroları var fakat piyasada ki elektrolar da güzel kısacası set alıp büyük beklenti içinde olmayın hayal kırıklığı yaşamayın kısacası emo usb 2 alınca işlem bitmiyor dostlar olaya böyle bakın en iyi set kendinizin zaman harcayıp editlediniz setdir olay bu....