• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Peavey ne malı? Iyi bir hoparlör markasımıdır

Cevap: Peavey ne malı? Iyi bir hoparlör markasımıdır

Arkadaşlar üç yollu kabinlerin bence şöyle bir sakıncası var bas mid tiz evet iki yollu kabinlerden daha zengin geliyor ses ama ilk etapta eee sonra o mid sesler biraz zaman geçince kulağımızı tırmalaya tırmalaya rahatsız ediyor ihbar kabul edin yazdıklarımı ama deneyin bizler 5 saat 6 saat sahnede kalıyoruz üç yollu kabinlerin midleri beynimizi şişiriyor bence ben 2 yollu kabinleri tercih ederim çünki daha az mid sesi tahribatı yaşmak açısından bu benim şahsi görüşümdür selam ve saygılarımla...

Gerçek fiyatını şöyle tam ve net anlayabiliriz arkadaşlar amerika veya avrupa daki fiyat ne ise üzerine kdv yüzde 18 ve ötv yüzde 20 ilave edin net fiyatı Ülkemiz şartlarında ortaya çıkar benim kanımca selamlar bende sp 5 modelini kullanıyorum 4 adet var çok memnunum ses hacim kullanış fiyat vs vs gerçekten ideal
hocam sp5 modellerini ne kadara aldınız tl olarak?bilgilendirirseniz sevinirim...

yanlış hatırlamıyorsam 800 usd civarı idi kıymetli arkadaşım ama dolar ın o dönemki fiyatını ahtırlamıyorum sanırım 4 veya 5 yıl oldu..

Birde taşıma araca sığma açısından son derece ideal bir hacmi var watt ses atma sesin tınısı inanın bütün müzisyen arkadaşlara tavsiye edebilirim.tizleride oldukça başarılı..selamlar...

Ürün Tanımı : PEAVEY SP5 - 1600W PEAK 2 YOLLU KABİN
RMS / Müzik Gücü Peak : 400W / 1600W
Bass Hoparlör : 1 x 15 Inch
Tiz Hoparlör : 1,75 Inc
Empedansı : 8 Ohm
Twiter Koruma Devresi Var
Ağır Metal Izgara Var
Crossever Var
Hz : 54 Hz - 17 kHz (+ / - 3dB)
Kasa : Mdf