• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Profesyonel Mikrofon Seçimi Lütfen Yardım edin

Gökhan LDN

Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X Le
Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Pa3x Le klavyeme direkt bağlayacağım bir mikrofon alıcam hangi marka model almalıyım? Teşekkürler.

Shure 565SD süper mikrafon ama zam üstüne zam olacağı bu fiyat saygılar.

Shure 565SD süper mikrafon ama zam üstüne zam olacağı bu fiyat saygılar.
Teşekkür ederim Admin ama mikrofona baktım 3700 türk lirasına geliyor hemde 2.ci eli. Shure sm58 nasıl? Sitede biyerde gördüm az alıyor sesi yazmışlar. Sizin fikriniz ne shure sm58 hakkında?

Teşekkür ederim Admin ama mikrofona baktım 3700 türk lirasına geliyor hemde 2.ci eli. Shure sm58 nasıl? Sitede biyerde gördüm az alıyor sesi yazmışlar. Sizin fikriniz ne shure sm58 hakkında?
Kim dediyse bilmiyor.. oda düşük bir versiyonu onu alabilirsin ama orijinal ! Saygılar

Kim dediyse bilmiyor.. oda düşük bir versiyonu onu alabilirsin ama orijinal ! Saygılar
Çakmasıdamı var Shure mikrofonlarda. Bende online almayı düşünüyordum şimdi ne yapsam şaşırdım. Saolasın Admin bilgilendirdiğin için. İyi hafta sonlar. Saygılar…

Yenisin belli:) bir bilene sor onunla birlikte git yada internet ten al saygılar

Ben SM58'i yıllardır kullanıyorum hiçbir sıkıntı da yaşamadım bugüne kadar.SM58'lerin 2 versiyonu var(Orjinallerinden bahsediyorum)SE modelleri stüdyo tiptir feedback'e çok girmez switch yoktur.LC modeli SE'ye göre daha makul fakat çabuk feedback'e girer ve switch mevcuttur.Bana soracak olursanız SE modelini tercih edin derim.Alternatif olarak da Roof R-100 önerebilirim

Ben SM58'i yıllardır kullanıyorum hiçbir sıkıntı da yaşamadım bugüne kadar.SM58'lerin 2 versiyonu var(Orjinallerinden bahsediyorum)SE modelleri stüdyo tiptir feedback'e çok girmez switch yoktur.LC modeli SE'ye göre daha makul fakat çabuk feedback'e girer ve switch mevcuttur.Bana soracak olursanız SE modelini tercih edin derim.Alternatif olarak da Roof R-100 önerebilirim
Ayrıntılı anlatımınız için çok teşekkür ederim üstadım. Allahın izni ile SM58SE alıcam ama mağzadan alıcam. İnternettekiler çakma gibi geldi bana çin üretimi. Roof R-100 yok yada ben bulamadım yaşadığım ülkede (İngiltere). İyi hafta sonları dilerim. Saygılar…

Sm 58 bende kulandim ve halende kulaniyorum hic bir problem yasamadim evet fiyati ucuz degil ama hakinida veriyor fakat ben orga baglanti degil powermixere baglantili kulaniyorum
Sanirim Sm58 den sonra yeni modeleri cikmistir SM58 yeni bir mic modeli degil

ikinci el tavisiye etmiyorum

Son düzenleme:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri