• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rica ederim yalvarırım yardım edin

• Konbuyu başlatan gesees
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 4K
Cevap: rica ederim yalvarırım yardım edin

valla ister bana cephe alın isterse bişeyden anlamıyor deyın
pa 600 7 kat goklere çıkarmıssınız
çok dınlıyordum yorumları bır arkadasım pa 800 almak istiyordu sırf burada yapılan ahım şahım yorumlara dayanarak pa 600 qt almasında ısrarcı oldum .
orgu aldıktan sonra bize gelmesını ve orgu denemek ıstedıgımı söyledım ....
o gelene kadar nekadar set varsa ındırdım yok bombaset yok dinamit vesaire vesaire
sonuç nemı???? buyuk hayal kırıklıgı ..saundu begenmedım hemde hiç begenmedim bu nasıl rezalet ..
pa 800 un elıne su bıle dokemez ..3x konforuymuş ..ne alaka ya
saund guzel olacak kardesim ben ritm cart curt anlamam gerekırse aylarca ugrasır rıtmımı yazarım ....orgtan hosuma gıden ses cıkmadımı ben napıyım 600 qt sini .........3000 den fazla bır mebla ödedi cocuk hem vallahı hem billahı 3000 liralık bi cihaz değil ben 3000 bayılıcam ama çalarken haz almıcam .pa 800 kat kat daha ıyı saunda sahıp
pa800 de aynı ımkanlara sahıp 600 de pıyasa setlerıyle kullanıyoruz ..akşam 11 e kadar denedım buldugum tum setlerı yukledım tatmın edıcı sonuç alamadım ..

Dante TR tavsiye ederim. Bana göre pa 800 ayarında bir cihaz. Bilenler daha iyi bilir çok abartmadım değil mi?

25 Yıldır müzik piyasasındayım. Roland ile sahneye başladım.E96 yı fazla kullanamadım tıkandım.Balıkesire KORG İ3 almaya gittim.Sıfırdı ama tam orgu almış çıkarken rafta GEM WK3 ü gördüm. KORG u yere bıraktım.GEM WK3 ü raftan indirdim.Dedimki aradığım alet bu.Satan kişiden ALLAH binkere razı olsunki.tam 12 yıl WK3 ü kullandım.Akabinde Roland EXR 46OR aldım ama sarmadı GEM WK2000 aldım oda çok güzeldi,ondan WK 8 e geçtim.onunlada çok güzel perfonmasnlar aldım.eksilerine rağmen.Şimdi elimde GEM SK76 olmasına rağmen ağırlığı sebebiyle GEM WK1 almayı düşünüyorum.WK1 ile pa80 ile yapılan işleri yapabilirim.Her alet güzeldir,eksileri artıları vardır. ALET+ ÜZERİNDEKİ SET+ KULLANICI bu üçünden birisi eksikse aletten ses çıkmaz .Antalyada bir WK 2 kullanıcısına WK8 i tavsiye ettim şimdi bana DUA ediyor.ses kalitesi ve sağlamlığından dolayı.40 megabayt bir alet tonları pa800 ayarında pa800 ünde setleri okuyor.Yazıp çizmesi zor geldiği için herkez bir KORG tutturmuş gidiyor.Sıfır alet alacaksanız DANTE TR derim. ama ikinci el ise 500 lira verip WK2 bile sizin işinizi görür.Önemli olan az para verip çok para kazanmaktır.

Ister kizin ister kizmayin ama korgun en kötüsü bile para yapiyor demeki bu korg larda bisey varki para yapiyor pa600 alan cok arkadas taniyorum herkesde cok memnun hele bide parali set yükleyenler

almanyada hangi dügün salonuna gitseniz hep korg tan baska bisey yok
pa600 de öylede kötü bir alette degil ister kötü deyin ister bos deyin ben memnunum ama sunu belirteyim nezaman parali set aldim ondan sonra korg pa600 tadina vardim

bu ayni sekil yamha a 2000 alin bide emo lusunu alin
bu ayni sekil dante düz modelini alin bide türk modelini alin
veyada roland ea7 düz modelini alin bide türkcelesmis modelini alin

demeki setlerdende orglar teneke gibi olabiliyormus

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben pa80 55 or700 kullanmış biri olarak söylüyorum eğer tek başınıza program yapacaksanız ilk pa80 sonra pa55 derim ama yok yanımda bağlamacıda var sadece o çalacak bende eşlik edecem derseniz or700 ü de kervana katabilirsiniz ama benim ilk tercihim pa80 dir ama temiz olması kaydıyla çünkü satması kolaydır yeni başlayan biri için kullanımı kolaydır ayrıca ben 2-3 sene kullandım kartı tek bir sorun çıkarmadı çıkarsa bile hemen heryerde yaptırabilir yada bulabilirsiniz bence size en uygun sıralama 1- pa80 2- pa55 3- or 700 olur

Hayatinizda hic korg kullanmadiysaniz oncelik korg olsun. Sonrasinda para kazandikca Korg'u zevk alarak calmak icin degil ikinci eli ve elinizdeki setleri kullanabilmek icin mecbutiyetten alacaksiniz ama en cok ilk defa kullanmis oldugunuz Korg'u hatirlayacaksiniz.

Pa3x pro kullaniyorum. 2006'da buradaki tavsiyelerle aldigim mr3 plusli pa80'nin heyecani baskaydi diyorum kendi kendime.

Saygilarimla.