• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland bk 5 fiyat düşmüş galiba? (euro yerine dolar yazılmış yalnışlıkla düşme yok)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Roland bk 5 fiyat düşmüş galiba?

Eveet kıymetli arkadaşlar, tanıyan bilir, pek polemiğe girmeyi sevmem, fakat bu bk-5 KESİNLİKLE sahne orgu değil, bir müzik öğretmeni arkadaşıma evde, okulda kullanma amacıyla aldık, orgu bir keşfet bana anlatıver dedi, malesef fiyasko. Tamam sampleler gerçekçi, drum kitler o biçim, ama 2013 yılında ses değiştirmek için hala numeric tuşuna bastıktan sonra 0801 yazıp sonra da ENTER tuşuna basacak zamanım benim sahnede yok şahsen, ayrıca lütfedip, TRANSPOZE tuşları bile koymamışlar, Key diye bir düğmeye bastıktan sonra VALUE tekerleğiyle uğraş dur, Hele aradığın ritmi buluuncaya kadar düğünde dayağı yersin. FADE İN OUT yok, bana göre aletin sıfır değeri 1200 civarı olmalı, neredeyse pa 800'ün üstüne bk-5 alacaktım, direkten döndük, bk-5 kullanıcıları kusura bakmasın, herkese kolay gelsin.

iyi diyosunda sevgili kardeşim..bk-5.. 4 aydır bende..ben alfabetik işlemler haricinde numerik tuşunu hiç kullanmadım bugüne kadar..her marka aletin çalışma mantığı birbirinden farklıdır..sen bir korg veya yamahayı kullandığın gibi rolandı kullanamazsın..eğer setlerini oluşturarak yada ritimlere seleri atayarak kullandığında alet senin yamahandanda korgundanda daha seri kullanım sunuyor kullanıcıya..sen yeterki aleti keşfetmek iste..eski roland serilerindeki userprogram mantığı dahamı seriydiki herkes roland kullanıyordu..?sen yeterki kullanmak iste alet hertürlü kolaylığı kullanıcıya sunuyor..gelecek olan yeni güncellemeden sonra bu söylediklerini sende gereksiz bulacaksın...alet her türlü iş yapar..iş kullanıcıda biter..yeterki pozitif yaklaşım olsun..ben sonuna kadar arkasındayım bk-5 in..bu fiyata iyi kalite bir alet daha ne olsun...teşekkürler roland türkiye...saygılarımla..mustafa bayram..

:mad: ne ben 2200 gaymeye almıştım nerde benim 450tl zuhal müzik paramın üstünü ver bakiim :D

aldandım
kandırıldım
ihanete uğradım
üflendim
:D
rolandı şiddetle kınıyor yuh yani diyor başarılarının devamını diliyorum :D

ne güzel işte herkes alet sahibi olacak bk-5 ler a 2000 ler pa 600 ler... zaten işler kesat u aletlerle yapılmayacak iş yok yahu yeter ki iş olsun alet almak kolay audya 5 bile alırım altına 3x yanına tyros 4 araya bir bk-5 or sıkıştır acık pa 600 serpiştir :D

güzel ve espirili bi cevap olmuş :D

Bu haydutun yorumlari enteresan, hurriyette yilmaz ozdilin yazilari gibi. Ince ince esprilerle giydiriyor :)

bk5 te gw8 deki gibi performans olsaydı iyi olurdu .

Arkadaşlar

1765 lira olan bu klavye TR'mi... Bunda modeller neler?

OR700 V2 plus alacaktım ama olmasa sıfır bu üründen alalım. Cuma'ya kadar almam lazım, cumartesi-pazar doyasıya kurcalayıp çalmam lazım. 1,5-2 yıldan fazla oluyor klavyesiz.

bk5 or TR dir, üzerinde 20 den fazla kaliteli sample Türk enstrumanı , 25 adet Türk ritmi hazırdır , ayrıca Roland Türkiye sitesi 80 adet bedava ritm hazırlatıp bk5 kullanıcılarına vermiştir, halada yeni ritmler yazılmaktadır, tam size uygun bir alet, bence dinleyin öyle karar verin, roland bk5 or dinlenmeye değer alet, hele 1750 tl ye..

Valla ben şunu söylemek isterim.Aleti 7 aydır kullanıyorum ve ne ses değiştirmede nede ritim değiştirmede zorluk çekmedim tek eksiği octav oldu benim için oda bu ayki güncellemede gideriliyor.Aletin üzerine 3 gün düşmek yeterli.Ben a1000 de ritim yazamaz iken bu orgta yazabildim mesela siz düşünün.Çünkü işe yaramayan haybeden konulmuş detaylar ve kafa karıştıran menüleri yok.Sample ve ritimlerin kalitesine girmiyorum bile.2200tlye almıştım ve şu an 1700 fiyat çok iyi bu alet için bence.Ritimlerin ücretsiz olması extra fiyat çıkarmıyor cebimizden en azından.Stoklar için yapılmış bir indirim olabilir bu a2000 de olduğu gibi..

yamaha a 2000 org+çip+emo usb=2800 lira yapıyordu zaten çipsiz ve usb siz bir a2000 hiç bir işe yaramazdı. 1700 liraya bk5 in içinde samplesi ritimi herşey var hemde tuş kalitesi de çok iyi ve ucuz yeni çıkacak pa600 2700 olacak aşağı yukarı aradaki 1000 tl fark iyi para ama ona görede kullanıcıya açık alet özellikleri fazla iyi düşünmek lazım karar verirken bence ya pa600 yada bk5

Arkadaşlar Roland BK-5 OR un fiyatı düşmedi Zuhal Müzik sitesini güncelledi ve bu esnada fiyat EURO girileceğine DOLAR girilmiştir yani bi hatadan ibarettir düzeltilecektir saygılar

Değerli Roland BK-5 Kullanıcıları;
Zuhal Müzik online satış sitesinde birkaç gündür görmüş olduğunuz 999 USD lik satış fiyatı yanlışlıkla oluşmuştur.Problemin kaynağı, bizim sistemimiz ve Zuhal Müzik Online Satış departmanı arasındaki XML veri transferi sırasında oluşmuş bir hatadır, döviz birimlerindeki kodlma hatasından kaynaklanmaktadır.BK-5 OR nin perakende satış fiyatı 999 EURO dur.
Bu durumdan dolayı tüm kullanıcılardan, müşterilerimizden ve bayilerimizden özür dileriz.

Saygılarımızla;
Roland Türkiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...