• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland bk 5 fiyat düşmüş galiba? (euro yerine dolar yazılmış yalnışlıkla düşme yok)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Roland bk 5 fiyat düşmüş galiba?

Evet 999 USD ... 1765 TL güzel indirim yapılmış... Yamaha A2000 indirimi konusunda konuşulanlar tekrarlanacak gibi...

zaten 1000 € idi ki yuromu düştü acaba

Evet 999 USD ... 1765 TL güzel indirim yapılmış... Yamaha A2000 indirimi konusunda konuşulanlar tekrarlanacak gibi...

:mad: ne ben 2200 gaymeye almıştım nerde benim 450tl zuhal müzik paramın üstünü ver bakiim :D

aldandım
kandırıldım
ihanete uğradım
üflendim
:D
rolandı şiddetle kınıyor yuh yani diyor başarılarının devamını diliyorum :D

ne güzel işte herkes alet sahibi olacak bk-5 ler a 2000 ler pa 600 ler... zaten işler kesat u aletlerle yapılmayacak iş yok yahu yeter ki iş olsun alet almak kolay audya 5 bile alırım altına 3x yanına tyros 4 araya bir bk-5 or sıkıştır acık pa 600 serpiştir :D

:mad: Ne ben 2200 gaymeye almıştım nerde benim 450tl zuhal müzik paramın üstünü ver bakiim :d

aldandım
kandırıldım
ihanete uğradım
üflendim
:d
rolandı şiddetle kınıyor yuh yani diyor başarılarının devamını diliyorum :d

ne güzel işte herkes alet sahibi olacak bk-5 ler a 2000 ler pa 600 ler... Zaten işler kesat u aletlerle yapılmayacak iş yok yahu yeter ki iş olsun alet almak kolay audya 5 bile alırım altına 3x yanına tyros 4 araya bir bk-5 or sıkıştır acık pa 600 serpiştir :d

:D :D :D :D :D
ne güzel dünya beaa :D

evet şaka bi yana bu rekabet !!! tüketiciye yarayacaktır.

eee fiyatlar düşüyor bak herşeyde böyle rekabet kızışıyor orglar ucuzladığına göre orgçularda ucuzlayacak akalım yaza bir kamyon malzemeyi 500tl ye kurarız artık :D

Eğer avrupada indirim varsa Ozaman Roland Türkiye'de de de indirim olması normaldir :D Okadar cüzi bir indirim eski kullanıcıları etkilemez diye düşünüyorum :D

gerçek mi acaba
siteyi hazırlayanlar simge hatası yaptı bence...

Zuhal müzikte peşin 1675tl taksitli 1765 tl. korg pa600 çikarken şimdi sırada ne var acaba pa500tr nin fiyatıda düşer mi acaba. Ve tabi 2.el in bu uçuk fiyatları da düşer inşallah. İnsanlar anlamıyor artık bu devirde sıfır aldığın herşeyde zarar etmeye mecbursun. Ben hep zarar ettim. Ama bazıları anlamıyor 2000 tl ye aldığı malı ısrarla aldığı fiyata yakın satmaya çalışıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...