• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR için ritm isteklerinizi bekliyoruz !!!

Zuhal Müzik

Roland Türkiye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.muzikenstrumani.com
Enst.
Yok
Değerli Roland Kullanıcıları,
Sizlerinde bildiği üzere yeni çıkan Türk Ritm ve Enstrüman sesli klavyemiz BK-5 OR modelinin ses çalışmalarını sonlandırmak üzereyiz.Daha önceki yaptığımız açıklamada olduğu gibi (malesef biraz gecikmeli de olsa) Temmuz ayının içerisinde BK-5 OR modelinin dağıtımını yapmaya başlayacağız.Ürünün tüm Türkiye'ye dağıtımı ile beraber, tüm BK-5 OR kullanıcılarının aynı platformda buluşabileceği, ritm isteklerini, video paylaşımlarını yapabilecekleri aynı zamanda ücretsiz ritmleri indirebilecekleri bir BK-5 OR web sitesi hazırlıyoruz.Ürünün Türkiye'ye dağıtımı ile birlikte bu site üzerinden ücretsiz indirebileceğiniz, sizlerden gelecek en çok istek üzerine hazırlayacağımız 25 adet kadar yöresel ritmler ile kullanıcılara desteğimiz başlayacaktır.Daha sonra BK-5 OR özel sitesinden yapacağınız ritm isteklerine göre ritm desteklerimiz her ay boyunca devam edeceğini sizlere bildirmek isteriz.İlk parti 25 adetlik yöresel ritm isteklerinizi sizlerden bu forum üzerinden özel mesajlarınız yada facebook üzerinden Roland Türkiye sayfasından mesajlarınız ile bekliyoruz.
Tüm müzisyen arkadaşlara çalışmalarında başarılar dileriz.

Zuhal Dış Tic.A.Ş

Cevap: Roland BK-5 OR için ritm isteklerinizi bekliyoruz !!!

seslerede lütfen dikkat edin eksik ses olmasın turk sample seslerinde tulum kemence elektro falan üzmeyin artık roland sevdalılarını....... mesela exr46 da mey yoktu sozde turkler icin yapılmiş aletti başarılar.............

zurna elektro sesi eksik olmaması gerekiyor zurnada edi zurna olsa bile yeter kısaca or700v2plus ayarında alet olsun buda yeter :)

Taylan tarzı ritimler mutlaka olsun.Teşekkürler.

yazdıgınız yada yazdıracagınız rıtımlerın mıkslerı vede yuruyuslerı atakalrı duzgun olsun yeterlı bence sacma sapan bır suru rıtım yazaagınıza dogru duzgun standart rıtımlerı duzgun olsun sırf rıtım yazmıs olmak ıcın rıtım yazmayyın yeter

videosunu izledim,rtim saundu olarak roland atak yapyor.gayte guzel,bu aletin teknik donanaimi ile ilgli bilgi veriniz.ram bellegi vs tsekkurler

davullu bi 2\4 trakya yöresinde en fazla lazım olan ritimlerden özellikle kasap halayı için teşekkürler bide taylan izmir 9\8likleri

ege yöresi için olmazsa olmaz temel ritimler mutlaka olmalı...9-4 aydın zeybeği, sepetçioğlu, harmandalı, çökertme ritimleri...

aslında bu tür firmalar ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyolar bence firmaların işie gelmiyor piyasadaki kullanılan klavyelerin çalışmaları incelenire başarılı olacaklardır kısacası aleti satana kadar değil devamlı destek istiyoruz rolandı zaten kalite olarak istemeyen yok fakat daha güncel ve yenilikçi klavye olaması ve zuhal müziğin dikkate alması temennsiyle saygılar dostlar...