• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR için ritm isteklerinizi bekliyoruz !!!

Cevap: Roland BK-5 OR için ritm isteklerinizi bekliyoruz !!!

sayın zuhal müzik yetkilileri,RİTİM İSTEKLERİNİZ konusu güzel ve gerçekleştirilmesi gereken bir konu ancak,ben geçtiğimiz gün BK5or aldım,cihazın içi resmen boş (yani türk ritimleri yetersiz..)sizler aslında o aletin içini doldurmalıydınız vede müşteri aldığı zaman önce tatmin olsun,daha sonra eksiğe göre ritim yazarsınız.şimdi her kafadan bir ses çıkıyor..türk müziğinde kullanılan belli ritimler var,bu ritimlerden üçer adet alternatifli yazsanız ilk etapta yetecektir.ben bk5 'i beğendim ama keşke içini dolu görseydim.Birde EMO'nun 50 adet ritim yazdığı söyleniyor bu kadar ritim göremedim.bakın bu klavyeye yazık olur,öncelikle cihazın kullanımı ile ilgili bir video ve ilk etapta herkesi tatmin edecek bir ritim yelpazesi sunmanız gerekir.ona buna sorarsanız her kafadan birses çıkar,sizde kimseyi memnun edemezsiniz.

Yöresel ritimleri bekliyorum.

Bitti Gibi Bişi Sanki Çalışmalar.

Sayın Roland Türkiye;
Bk5 or web sitesinde sorun var. İlk sayfa dışındaki ritim isteklerini göremiyoruz ve oylayamıyoruz. Sesler bölümüde aynı şekilde ve bu durum uzun süredir böyle. Mail'de atmıştım size bu konuyla alakalı. Eminim başka maillerde gelmiştir. Düzeltilmemesi çalışmalarında bittiği anlamınamı geliyor?

Teşekkürler..

Bittimi Bitmedimi Bir Bilgilendirme Yapılmıyor BK5 İçin.