• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR için ritm isteklerinizi bekliyoruz !!!

Cevap: Roland BK-5 OR için ritm isteklerinizi bekliyoruz !!!

giresun karşılamasını da 4 varyasyon olarak 1i davul olmak kaydıyla bekliyoruz lütfen mahalli sanatçıların kullandığı ritimleri dinleyerek yazınız artık giresun ordu piyasası olarak roland a dönmek istiyoruz

Ritimleri kendimizde kalıcı olarak silip ekleyebilecek bir sistemi biz kullanıcılara açık bıraksanız çok harika olur. İsteyen dilediği ritimi ekler.

yıl 1996 önümde roland e-86 o zaman süper org çünkü daha önce casio ht 3000 kullanıyordum koma yok ritmi kendin yazıyorsun oda öyle işte alıştık rolanda askerden geldim
e-68 aldım rolandın baya bi düğün yaptım ondan sonra m-2000 aldım baktım ketronx1 süper bi şey o zamana kadar bağlamayı hiç gerçek olarak böyle dinlememiştim sonraxd9 aldım şimdi öyle devam ediyorum derlerya müzisyenlerin ilk kullandığı vazgeçemediği org nedir diye herkes roland der roland türkiyede kendini hiç geliştiremedi tabi bu rolandın hatası olamaz neden her şirket kar amaçlı ürün çıkarır ve satar distribitörlerde hata vardır her zaman sen şirketi sıkıştırmassan şirket seni umursamaz korg ne yaptı pa 80 ini çıkarttı herkes korga döndü şu an türkiyede tek marka kimse yanlış anlamasın ben kullanmıyorum ama öyle umarım bundan sonra düzelir ve bir rekabet ortamı yaratılır şahsen benim birinci tercihim fuat arkadaşım yapabilirse onun ilk modülünü kullanmak tabi nasip işi bundan sonra zuhal müziğe çok iş düşüyo ilk atılım yapıldı umarım devamı gelir uygun olursa bende bk-5 or almak niyetindeyim öncelikle klavye yi güzel bi tanıtım videosu eklerlerse başarılar zuhal müzik

Arkadaşlar,
Görüşleriniz için teşekkür ederiz.Fakat gördüğümüz kadarıyla ritmlerden daha çok sesler üzerine görüşler bildirilmiş.Sizlerin isteklerinizi karşılayabilmek adına ritm isimlerini bizlere yazmanızı bekliyoruz.
Teşekkürler...
Zuhal Dış Tic.A.Ş

islamoğlu ritimi olsun birde angara işi 2/4 ler olsun.. sağlam 2/4 de yazılırsa düğü işi ben almayı düşünüyorum

Antep çiftetelli,yk tarzı halay,6/8 fadile,sallama dediğimiz davullu 4/4 yanbağlama,2/4-6/8 geçişli halay,halebi(beymayıl),

5-16 Mesudiye ritmi , 9/8 beyaz giyme ritmi, Aksak 5/8 ve 7/8 olmalı türkü formatında iş yapanların işine yarayacak şeyler olmalı. Seslerden muhakkak mey, edi zurna, kaval, puf kaval, lesli elektro, distirsion gitar. Güzel halk 4-4 türkü ritimleri Aklıma gelen bunlar, eğer bunlar olursa Bende orgumu satıp BK-5 alırım....

regution ritmi olursa hoş olur :) mahsum kırmızıülün dinle şarkısındaki ritim

sayın Zuhal müzik yetkilileri , BK5 sadece düğün enstrümanı değilse ,onu çok yönlü kullanacak müzisyenleride ( sanat müziği,halk müziği gibi ) düşünmeniz gerekir.

sayın Zuhal müzik yetkilileri , BK5 sadece düğün enstrümanı değilse ,onu çok yönlü kullanacak müzisyenleride ( sanat müziği,halk müziği gibi ) düşünmeniz gerekir.

haklısınız..