• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g600 floppy disk lazım satan varmı.

murat_gs81

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland g600
roland g600 orgumun floppy disk arızalı ritim ve ses yükleyemiyorum.satan var mı.bir de floppy disk olmadan nasıl ritim yükleyebilirim.yardımcı olunuz.fiyatını belirtiniz.

Cevap: Roland g600 floppy disk lazım satan varmı.

disket sürücüsünü her bilgisayarcıdan temin edebilirsin kolayca. ayrıca monte etmeside çok kolaydır. tornavida tutan herkes yapabilir.

eğer kendin halledemem diyorsan dtl servise yollayabilirsin.

DTL SERVİSİNE sorum bilgisayar floppy çalıştırmaz dedi sen yaptıysan.anlat ben denedim bilgisayar floppy çalıştırmıyor.biliyorsan anlat kardeş yapmaya çalışayım.

allah allah, heralde bilgisayar floppy diskleri ms-dos desteklemiyor. çünkü g-600 ms-dos ile çalışıyor. aklıma neden uyumsuz olabileceğine dair başka bir açıklama gelmedi.

(ritim isimlerinde boşluk bırakamamanızın nedeni de ms-dos'un dosya isimlerinde "boşluk" karakterine izin vermemesindendir)

eğer uyumsuz ise, yapabileceğin tek şey dtl den uygun bir disket sürücü temin etmek olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben ne yapacam bilmiyorum.roland g600 alacakların dikaktine disk sürücüsünü mutlaka kontrol ediniz.dtl servisinde dahi yok.piyasada bulabilirseniz ne mutlu ben arıyorum.kimsede çözüm yolu bulmuyor.eski bir model olduğundan ancak elinde kalmış olan varsa olabilir.

disket surucu arkadaşımda var 120 tl sanırım fiyatı

Tel 0533 3218682 Saygın Arkun

20 liraya dvd-rw alabileceğimiz bir zamanda 120 tl bir disket sürücüye verilir mi? insaf..

arkadaşım malesef g600 desteklemiyor bende de var g600 ne yapalım yani varsa bildiğin çalışır ucuzu söyle masraftan kurtar bari biliyorsan

ben size laf atmadım sayın raporsuz, ben piyasaya sinirliyim. üzerinize alınmayın lütfen. ben sadece 2011 yılında bir disket sürücüsünün gerçekten de 120 tl etmesinden şikayetçiyim. arkadaşınız tabiki piyasa fiyatından verecek, bu onun suçu değil. ama piyasanın geldiği durum çok saçma bence..

Yok abimya ne alınması estrafurulla rica ederim

malesef piyasa boyle surucusu 120 tl Picmenti 90€ 135 tl g600 toplasan okadar etmez ama yan sanayisi pahalı bildiğin varsa soyle almadan :)