• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g600 floppy disk lazım satan varmı.

Cevap: Roland g600 floppy disk lazım satan varmı.

arkadaşlar benimde başıma öyle bi olay gelmişti.ama aldığınız flopy diske bi tür tadilat yapılıyor ondan sonra okuyor bizde burda değiştirmeye çalıştık bilgisayarcıdan alıp taktık olmadı.saınırım flopy diskın ayaklarının birkaçı iptal olması gerekiyor arızalı flopy lerin giriş kızaklarına iyi bakın birkaçı silikonlu olması lazım kolay gelsin

kimseden bi şey alma.ben adapazar dan rolandcı halit hoca.şu tif ara.bu kardeşimiz trakya sitedem İLKO nikli kardeşimiz .aslanhan da metin elektronik bı arkadaş ara sor.
05325150386sana her konuda yardım edecektir....tlf nu halit hoca dan aldım deye de söle

halit hocam telefon numarası yanlış.böyle biri yok diyor.tekrar yazarmsınız

halit hocam ne tur yardımcı olur mesela 15tl lik surucuyu g600 e goremi cevirecek çevirirse iyi olur ?

aslanhan da hertürlü cihazların bakımı yapılıyor roland dahil.belki ellerinde bulunabilir.hoca onu demek istemiştir...

Merhaba arkadaşlar.aynı sorunu bende yaşadım.sonra biraz araştırdım ve ebaydan flaş bellek okuyucu emülatör aldım.150 tl ye falan maloldu.ama şimdi 250mb bir flaş 50 adet disketin aldığı midi ve ritmi alıyor.eğer ebaydan alışveriş yapabiliyorsanız tavsiye ederim.