• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g600 floppy disk lazım satan varmı.

Cevap: Roland g600 floppy disk lazım satan varmı.

120 tl çok zahten org 400-500 tl o kadar veremem.araştıracağım.elbet daha uygunu bulabilirim.

Arkadas hic floppy diske para verme. ebay de floppy disk emulator satiliyor disket yerine takabilirsin ben ketron sx 3000 e taktim disketten kurtuldum.

Yok abimya ne alınması estrafurulla rica ederim

malesef piyasa boyle surucusu 120 tl Picmenti 90€ 135 tl g600 toplasan okadar etmez ama yan sanayisi pahalı bildiğin varsa soyle almadan :)

keşke bilsem de arkadaşı o kadar para vermekten kurtarabilsem. ancak ne yazık ki ben de bilmiyorum.

bilginiz olsun, hayatım boyunca pa800 almadan önce hiç org servisine gitmemiştim. hep roland kullandım, ilk defa dtl servisin içini pa800 aldıktan 3 gün sonra gördüm.

korg benim için malzeme konusunda zaten hayal kırıklığıydı en başıdan beri ama, 3. günden yapınca.. yok artık dedim yani şans da bir yere kadar artık. o günden beri pa800 e nefret besliyorum. zaten olmayan korg sevgimi yerin dibine soktu olmayan malzeme kalitesi...

roland g600 floppy disk emaletörü deneyen oldu mu.nereden, hangi markayı kaça aldı.şu anda 120 tl flopy diske vereceğime o fiyata floppy disk emaletör alırım.

bir disket sürücüsü 15 lira lazım olan varsa ankaradayım faturasını kesip hemen gönderirim faturalı sıfır 2 yıl garantili kargo alıcıya ait en baba 5 lira tutar arkadaslar 05544750958 den ulaşabilirsiniz

heheh, bilgisayar disket sürücüsü olsaydı ben 50 bin tane satın alıp yollayayım dert değil.. burdaki g600 uyumlu disket sürücü. ne yazıkki her köşede ki bilgisayarcıda bulamayacağın türden birşey.

fatih oymacı kardeş 15 tl veririmde roland g600 de çalıştırır mı.kaç tane denedim olmadı.çalıştıracağını garanti ediyorsan hemen yolla bana

araştırmalarıma göre laptop floppy disket sürücüleri 3,5 veya 2.5 inç olması gerekiyor.ms dos sitemine uyumlu bunu bulabilirsem tamam.aslında loptop hurdacılarında çok var ama aramak lazım ben bunu bulayım herkeze yardımcı olacağım kimse 10-20 tl lik şey için kazıklanmasın.bulduğum yerler 100-150 tl istiyorlar.yazık bunlardan bulayım hurdacılarda buradan 10-15 tl ye satacağım.kimse ben gibi çekmesin.para kazanmak kolay değil.

flopi internetten satın al ustad cunku magazalarda satmiyorlar zamanında bende cok aradım bulamadım internetten siparis verdim

inetrnetten aldemişsiniz ama hangi siteden vede nasıl bulacağımı kimse söylemiyor.