• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 usb videoları sanırım

• Konbuyu başlatan mertpa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 4K
Cevap: s650 usb videoları sanırım

Hiç karamsarlığa kapılmasınlar. Düzgün bir set yapılırsa mutlaka karşılığı alınır. Bu fiyat avantajı nedeniyle birçok insanın kafasında bir s650 alma fikri olduğunu düşünüyorum. Sadece biraz demo, çalışmaların güncel olarak devam ettiğini belirten ifadeler bekliyor insanlar. Sonunun gw8 gibi olma riski insanları frenliyor, emin olun. Düzgün bir set çıkarsa eğer, bu s650 satışlarına ve piyasasınada yansıyacaktır. Özellikle ev kullanıcıları ve ikinci alet olarak patlama yapacağını düşünüyorum. Üstadlar kırgınlıklarını, endişelerini bir kenara bırakmalı ve kendinden emin ifadelerde bulunmalı. Zira yaptıkları işe önem verdikleri belli oluyor ve ifadeleride bu yönde olmalı. Şu set biraz daha şekillensin benimde kafamda var s650.

Ve lütfen tr-pop ve tr-slow ritimlerine, orkestrayon, atak vs. konularına özen gösterilsin. Bu ritimler en az diğer ritimler kadar önemli bence.

Üstadlara kolaylıklar, s650 kullanıcılarına sabırlar dilerim.

Saygılarımla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vallahi salim ve batuh u kutlamak lazım aleti dinliyorum tuşesi gerçekten iyi değil gibi geldi polemik olmasın lütfen sadece düşüncelerimi yazıyorum. bu aletten bu sesler çıkıyorsa bu batuh ve salimin başarısıdır.tuşeden sesler geliyor vs malzeme pek hoşuma gitmedi ama şu bi gerçekki yamaha türkiye de satıyorsa bunu sağlayan can başar-dr salim ve batuh olmuştur.keşke korg a çalışsalardı bence yamaha onların değerini bilmiyor (kullananlar değil yanlış anlaşılmasın çünkü malum tyros 4 gibi bi alete bile destek verilmedi bu ülkede)korg da karşılığınıda fazlasıyla alırlardı buna eminim.ellerinize sağlık batuh-salim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gördüğüm kadarıyla usbde 1drumkit 13samples var;

4 telli
akustik saz 2
tulum
m3 zurna
bağlama mix
meyanlar
macun 1
macun 2
mey
klarnet
yaylı
x
x

kanun, ud göremedim ama vardır heralde.
başarılar diliyorum. ritimleri dört gözle bekliyoruz.

Abi supersiniz cok böyle bisey ellerinize kollariniza saglik gercek guzel olmus sabirsizlikla bekliyoruz

Videoları seyrederken bir tebessüm oluştu yüzümde...
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygılar
Çarkçıbaşı

herkes çok yakında yamaha psr s650 nin nası ii ve kaliteli bir klavye olduğunu görecek mükemmelsiniz salim & batuh arkadaşlar sabırsızlıkla bekliyoruz lütfen yarım edin :) kolay gelsin...

vallahi salim ve batuh u kutlamak lazım aleti dinliyorum tuşesi gerçekten iyi değil gibi geldi polemik olmasın lütfen sadece düşüncelerimi yazıyorum. bu aletten bu sesler çıkıyorsa bu batuh ve salimin başarısıdır.tuşeden sesler geliyor vs malzeme pek hoşuma gitmedi ama şu bi gerçekki yamaha türkiye de satıyorsa bunu sağlayan can başar-dr salim ve batuh olmuştur.keşke korg a çalışsalardı bence yamaha onların değerini bilmiyor (kullananlar değil yanlış anlaşılmasın çünkü malum tyros 4 gibi bi alete bile destek verilmedi bu ülkede)korg da karşılığınıda fazlasıyla alırlardı buna eminim.ellerinize sağlık batuh-salim...

Yok abi valla ben kullanıyorum tuşları gayet iyi , ses çıkışı ve kalitesi fizikseli de iyi

ses cıkısına kesınlıkle denılecek bısey yok or700 de kullandım ondan daha ıyı keısnlıkle kullanıdıgınız tesısatla ılgılı bı sıkıntı vardrı

Çok güzel olmuş...

Videolardaki ritmleri paylaşabilecek olan var mı.?