• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

Cevap: Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

Yaptığınız sesler, ritimler ve paylaşımcı-emekçi kişiliğiniz koca ustalarla yarışıyor Katip20 hocam. Tebrik ederim. Ayrıca amatör olarak birşeyler yapmaya çalıştığınızı söyleyerek alçakgönüllülük etmişsiniz. Varolun.

Katip hocam siz gerçek mana da Roland bk-5 e cok şey kattınız... Emekleriniz için teşekkürler....

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi gerçekten mükemmel ritimler ve sesler yapıyor ustalar ama ritimlerle seslerin uyumlu olması için ayrı bir emek gerekiyor. Örneğin bazı enstrumanları kullanırken ritim sesi neredeyse sıfıra kadar düşüyor. Ritimlere atanacak seslerin bu işin uzmanları tarafından yapılmasını talep ettim sadece.
Roland Türkiye'ye Bk-5 için verdikleri ücretsiz destek için şükranlarımı sunarım.

aynen katılıyorum...

Konuyu açan arkadaş roland bize destek çıkmıyor diyip yerden yere vurmamiş ki sadece hakli olarak ücretlide olsa bir set talebinde bulunmuş. Ücretsiz sağladiklari destek zaten tartışılmaz. Her ritim isteğimizde Allah gözünüzü doyursun deniliyor :)

Gerçekten bu işin üstadları için çok ta zor olmadığını düşünüyorum..Verilen destek için zaten hepimiz müteşekkiriz.Fakat burada kullanıcıların en ufak bir isteğinde bile niçin alevleniliyor anlam veremiyorum.

konu güncel arkadaşlar...

Konuyu açan arkadaş roland bize destek çıkmıyor diyip yerden yere vurmamiş ki sadece hakli olarak ücretlide olsa bir set talebinde bulunmuş. Ücretsiz sağladiklari destek zaten tartışılmaz. Her ritim isteğimizde Allah gözünüzü doyursun deniliyor :)

Tum yorumlari okudum en guzel isabetli senin yorumun olmus.seninde dedigin gibi rolanddan birsey istendimi rolanddan once hemen birileri mevzuya atlayip oooo daha ne istiyonuz yetmedimi gozunuz doysun cekiyorlar.istemek suc mu.biz zaten bu orgu alirken destek sozu aldik.kimse de yazdiklarimdan zorlanmasin hala adam gibi editli ses paketi cikmadi.hala bende tulum kemence alto sax sesi yok..daha fazla yazipta kendimi yormakta istemiyorum.

Bitti Artık Kanımca BK5 Serüveni.

Sonuçta satışına hala devam edilen bir cihaz...

Bence Roland Bk-5 or piyasayı sallamaya devam edecek.