• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

Cevap: Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

ben de güzel bir setle sallayacağı kanaatindeyim..

Bence Roland Bk-5 or piyasayı sallamaya devam edecek.

Arkadaslar bende bir bk5 kullanicisi olarak bunu cok arzu ederim.fakatben hic ihtimal bile vermiyorum.korg lider durumda ve de lider kalir derim.en basit otomatik ses dusurme tusu bile yok orgta.oysaki e70 te bile vardi bu ozellik

Ana üreticinin desteği olmadan BK5 le uğraşan arkadaşlara sabır ve kolaylık diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ömer hoca her ay ritim yayınlarda bu ay sanırım ritimsiz kaldık. Bugune kadar ki emeklerinden ötürü üstadlara teşekkürler. Artık başımızın çaresine bakacağız arkadaşlar

Sevgili Roland Türkiye Roland Bk-5 Or için Setler ne zaman yapılmaya başlanacak?
Farkındayım, mükemmel ritimler ve çok sağlam sesler yapıyor ustalar ama ben kendi adıma uygun kombinasyonu yakalayamıyorum bir türlü.
Bir talebim daha olacak çok kıymetli hocalardan:Ritim çalmaya devam ederken loop'tan veya mp3'ten klarnet taksim verebilmek için alternatif bir başlatma tuşu tanımlayabilirmiyiz? Çünkü şimdiki durumda mp3 başlayınca ritim duruyor aynı tuş olduğundan.
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim değerli üstadlar.
Sana katiliyorum kardes bence paralida olsa iyi bir set olmasi lazim

konu güncel..

Zuhal müzik demo için kullandığı teşhir ürünlerinden E-09 u 300 dolar, BK5 , 500 euro ve Gw8 i 650 dolara sahibinden com sitesinde 18 eylül 2014 tarihinde satışa çıkarmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

set guncel olsun rıtım ve sesler her eglenceye cevap versın ve bir emek veridiği içinde paralı olsun... bu benim dusuncem.....rolandı seveyorum.....ve hala g1000 ve bk5.ory. kullanıyorum....her sey gonlunuzce olsun.........