• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

Cevap: Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

Mürhen Hoca buralarda ,belki bir el atar...

Bu ay ritm yayınlamak yerine, yayınlanan ritmlerden en kullanışlı olanları editleyip, uygun ses seviyelerinde one touch atayıp bir set olulturabilirler bence.

Merhaba arkadaşlar bazı yorumları görünce bir laf söylemeden edemiycem sanıyorum bazı bk 5 kullanan arkadaşlar hiç avrupa asya da ki bk 5 kullanıcılarının videolarına alırken bakmamışlarmı bu org beğenilmediyse bu kadar tanıtım neden acaba bir kendinize sorun mısırda bile bu orgu oturup tanıtıp çalmış adamlar. piyasa korg un gibi düşünceler sizi kısıtlıyor bence

Merhaba arkadaşlar bazı yorumları görünce bir laf söylemeden edemiycem sanıyorum bazı bk 5 kullanan arkadaşlar hiç avrupa asya da ki bk 5 kullanıcılarının videolarına alırken bakmamışlarmı bu org beğenilmediyse bu kadar tanıtım neden acaba bir kendinize sorun mısırda bile bu orgu oturup tanıtıp çalmış adamlar. piyasa korg un gibi düşünceler sizi kısıtlıyor bence

Beğenilmediğini kim söyledi...Sadece düzenli bir set isteniliyor rica,minnet.Bu düşünceye hangi mesaja istinaden kapıldınız?

Beğenilmediğini kim söyledi...Sadece düzenli bir set isteniliyor rica,minnet.Bu düşünceye hangi mesaja istinaden kapıldınız?

Bu konuda seni hakli buluyorum kardesim.zaten bende dikkat ediyorum.ne zaman birsey talep edilse hemen birileri konuya hortluyor.isteyen istedigini ister vay efendim soyle boyle yok boyle birsey yaaa bende yillardir set isteyenlerdenim.ben bu alete para verdim istemekte sonuna kadar hakkim