• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SITEMIZ UYESI efesblue nıclı uye muhammed yusuf karahan dolandırıcıdır. DIKKATTTT...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irfankayalı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok :(
arkadaslar ılanda yer alan ılan sahıbı muhammed yUSUF karahan dolandırıcıdır. 27 ocak 2012 tarıhınde banada v2 plus sattı ancak aletı gondermedı. paramı gasp ettı.ben yandım baska arkadasların canı yanmasın. daha onceden bır alısverısımız olduğu ıcın ben bu adama guvendım PARASINI ALDI FAKAT ALET FALAN YALAN OLDU SU AN TELEFONLARIMA BAKMIYOR. DAHA ÖNCE CALIŞTIGI BESTE MUZIKLE IRTIBAT KURDUM ALDIĞIM CEVAP DAHA BENIM GIBI AMASYA BURSA DANDA MAGDUR ARKADASLAR VARMIŞ. BU SAHIS ISPARTA MERKEZ ANADOLU MAH- ISPARTA YALVAC - ISPARTA -GELENDOST GIBI FARKLI ADRESLERDEN YUSUF KARAHAN-YUSUF KARA -MUHAMMED KARAHAN GIBI FARKLI ISIMLERDE ILANLAR ACIYOR TELEFONU 0 544 913 65 12 DIKKAT EDIN ARKADASLAR BU ADAMDA VICDAN ALLAH KORKUSU, HARAM HELAL DIYE BIRSEY YOK...

Cevap: SITEMIZ UYESI efesblue nıclı uye muhammed yusuf karahan dolandırıcıdır. DIKKAT

uyarı için sağol arkadaşım

Cevap: SITEMIZ UYESI efesblue nıclı uye muhammed yusuf karahan dolandırıcıdır. DIKKAT

Çok geçmiş olsun arkadaşım. 3-5 kuruş için kul hakkını gasp edenlerin ahiretini yakmaya değer mi yaaa.

Uyarılarınız için sonsuz teşekkürler. Geçmiş olsun kardeşim. Sen üzülme Allah ondan bir şekilde çıkarmayı bilir. Saygılarımla,

toplum olarak ahlak,örf,adet, milli degerler, dini degerler konusunda yozlaştık, hırsız benim malımı çalmıyosa sorun yok, bana dokunmayan yılan 1000yıl yaşasın mantıgı topluma hakim oldukça bu tip ve hatta daha agır olaylarla karşılaşacağız. Allah bizleri kötü insanlardan muhafaza eylesin...

üstad böyle şeylerde kapıda ödemeyi tercih edin..çok geçmiş olsun ....artı çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde hoooooooooooopppp köy sandığına dalar...elbet biyerde yakayı eleverip gereken cezayı alacaktır...

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla beni de doladırıordu son anda tezcan muzigi aradım da kurtuldum a2000 var dedi halbuki elinde yok mus bana da orgu irfan kayalı die arkdaşa gondrdim sadece bi gun gec gitti dedi
sahibinden coma farklı bi uyelik daha acmıs 507 li bi numarası var ismide semihmiydi neydi
bence site yonetimi bu ardkaşı banlasın bana da 2000 liraya a2000 satıordu diorum neden bu kadar ucuza veriorsun kızdım falan dedi bu alet yaramazmıs dedi kırıcam yoksa falan dedi iidedim ozma orgu tezcan muzige gtur paranı vercekler havale yaptım dedim goturmedi
Valla arkdaş bu dunyanın oteki tarafıda var oteki tarafta para pul da gecmicek eger o sahsa para yatırdıgıa ait elinde dekont varsa bence savcılıga git eninde sonunda alırlar parayı

şimdi şaşırdım bende tanıyorum kardeşimi bi yamuğunu hiç görmedim gayet iyi bi insan benim gözümde ben parayı yolladığım halde istese bana orgu göndermeyebilirdi bilmiyorum bi yanlışlık olmasın inanın çok şaşırdım

valla beni de doladırıordu son anda tezcan muzigi aradım da kurtuldum a2000 var dedi halbuki elinde yok mus bana da orgu irfan kayalı die arkdaşa gondrdim sadece bi gun gec gitti dedi
sahibinden coma farklı bi uyelik daha acmıs 507 li bi numarası var ismide semihmiydi neydi
bence site yonetimi bu ardkaşı banlasın bana da 2000 liraya a2000 satıordu diorum neden bu kadar ucuza veriorsun kızdım falan dedi bu alet yaramazmıs dedi kırıcam yoksa falan dedi iidedim ozma orgu tezcan muzige gtur paranı vercekler havale yaptım dedim goturmedi
valla arkdaş bu dunyanın oteki tarafıda var oteki tarafta para pul da gecmicek eger o sahsa para yatırdıgıa ait elinde dekont varsa bence savcılıga git eninde sonunda alırlar parayı

sayın aranemix sızede buyuk gecmiş olsun ucuz atlatmıssız. Lanet olsun bu adamı tanıdığım gune.daha önce bır alısverısımız oldu ınkar edemem cok memnundum hatta telefonda facede msn de sık sık görusuyorduk.ama sonradan yamuk yaptı ılk bastan bayağı guzel baglamış adam benı.v2 plus almayı dusunuyorum ama esım yenı doğum yaptığı ıcın bu ıstegımı ertelıyordum hep.neyse bu sahıs benı aradı abım elımde 3 tane v2 plus var a 2000 pıyasayı alt ust ettı v2 pluslar para etmıyor bırını 1800 e verdım senden kar almayacagım 1400 e vereyım sana dedı.bende ınandım tabı adama guvenıyoruzya.bu parasını aldı fakat alet ortada yok bır gun ıkı gun derken 3.gun msj atmış abı kankanserıyle savasıyorum hastanede yatıyorum arada bır yatıp kan alıyorum cıkar cıkmaz yolluyorum kargonufalan dedı bende gecmış olsun kardesım tamam dedım.ama o gun bugundur yanı 27 ocak 2012 tarıhınden berı telefonlarımı acmıyor baska nodan aradımdada ses gelmıyor deyıp kapatıyor.baska yollardan ulasmaya calıstım beste muzık organızasyon dıye bır fırmada calısıyordu orayı aradım kardesım bız o serefsızle calısmıyoruz bızıde 4000 tl zarara uğrattı artı senın gıbı amasya ve bursadanda arkadaslar aradı bızı aynı konular ıcın dedıler. Bende bır sekılde babsının telıne ulastım adamcagız yerın dıbıne gırdı bunu hıssettm.bu kadar terbıyesız bu kadar haysıyetsız bır adam daha tanımadım ben. Benden aldığı o parayı ona helal etmıyorum zehır zıkkım olsun kan kussun ınsallah...arkadaslar ben yandım sız benım dustuğum bu duruma dusmeyın dıkkatlı olun .bu kadar uzun yazıp kafanızı sısırdığım ıcın ozur dılerım.saygılarımla......

şimdi şaşırdım bende tanıyorum kardeşimi bi yamuğunu hiç görmedim gayet iyi bi insan benim gözümde ben parayı yolladığım halde istese bana orgu göndermeyebilirdi bilmiyorum bi yanlışlık olmasın inanın çok şaşırdım

evet arkadasım bende ondan beklemzdım bu hareketı ama malesef yaptı yalanım yok.buraya yazdıklarımın doğru olduğuna daır ölmüş anne-babmın hatta 3 aylık bebegımın üzerıne yemın ederım. Ben bu sahsa nefes aldığım her gun beddua edıyorum vede edecegım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...