• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sızce hangı orgu almalıyım

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
KOrg PA80MI PA50TRMI YAMAHA OR700 V2PLUSMU BU 3 ORGU KULLANMAYAN ARKADASLARDAN CEVAP BEKLIYORUM KIMSE ALINMASIN KIZMASIN DAHA ONCE KULLANIP SUAN BU ORGLARI KULLANMAYAN ARKADASLAR USTALAR YORUM YAZSIN SAYGILAR

Cevap: Sızce hangı orgu almalıyım

KOrg PA80MI PA50TRMI YAMAHA OR700 V2PLUSMU BU 3 ORGU KULLANMAYAN ARKADASLARDAN CEVAP BEKLIYORUM KIMSE ALINMASIN KIZMASIN DAHA ONCE KULLANIP SUAN BU ORGLARI KULLANMAYAN ARKADASLAR USTALAR YORUM YAZSIN SAYGILAR

Enteresan bir yaklaşım...

Şimdi 20 yıllık bir klavyeci şu anda PA80, ya da pa50 ya da or700v2plus kullanıyorsa ne olacak?
Yorum yapmasın mı?
Komik... :)

Ben şu an or700 v2 plus kullandığım için yorum yapmayayım.
:) :) :)
:) :)
:)

( Umarım gönlüne öre bulursun)

Moderatör tarafında düzenlendi:

yamaha kullanan korg diyo bitane yamaha kullanan korg korg kullananinda yamaha dedigini gormdm simdiye kadar bu yuzden boyle yazdim

Olsun, Siz yine bütün yorumlara açık olun.
Zaten içlerinden hangisi tutarlı hanisi tutarsız hemen anlaşılır.

"Güneş balçıkla sıvanmaz."

Belirttiğiniz klavyeleri "fiyat - performans" doğrultusunda değerlendirin.
En iyisini bulacaksınız.
Saygılar...

genç yaşıma rağmen pa80 de pa55 te or700 v2 plus ta kullandım.şuan pa800 kullanıyorum.üstadım şu an parasına göre en iyi performansı or700v2 plus verir.pa80 çok sağlam makinadır nevale sıkıntısı yoktur.ama 10 yaşına girmiş bir klavye olması,ağır olması ve teknolojinin çok çok gerisinde kalması or700v2 plus u daha canlı kılıyor.pa80 ile or700v2 plus karşılaştırmasını bu şekilde yaptıysam pa55tr karşılaştırmasını hiç yapmıyım:)sonuçta objektif olarak bakılırsa OR700V2 PLUS...pa80 ve 55 kullanırken 4 kere pichbend arızası olmuştu.or700 ü 2.5 sene kullandım en ufak bir sorun yaşamadım...daha fazla içeriğe girmek istemiyorum diğer hocalarım sizlere yardımcı olacaktır,saygılar...

gunceldir ustadlarim

ALİ bu ne biçim soru sorma stili böyle,orgu hiç kullanmayan ne anlar orgtan,orgu hiç kullanmayan insan ne derse onu mu yapacaksın yani ?
bence sen bu 3 orguda dene öyle karar ver
tuhaf bi konu olmuş :D :D

pa 80 al temiz varsa yoksa or 700 le 500 tr yi deneyerek aralarında bir karar ver

ALİ bu ne biçim soru sorma stili böyle,orgu hiç kullanmayan ne anlar orgtan,orgu hiç kullanmayan insan ne derse onu mu yapacaksın yani ?
bence sen bu 3 orguda dene öyle karar ver
tuhaf bi konu olmuş :D :D

daha once bu 3 orguda kullanip suanda kullanmayan diyorum tuhaflik yok abi herkes kendi orgunu ovuyo bitane pa80 kulkananin or700v2 plus daha iyi dedigini gormdm bu yuzdn boyle yazdm

daha once bu 3 orguda kullanip suanda kullanmayan diyorum tuhaflik yok abi herkes kendi orgunu ovuyo bitane pa80 kulkananin or700v2 plus daha iyi dedigini gormdm bu yuzdn boyle yazdm

pardon bu arada ben yanlış anlamışım ali,tuhaf olan benim cevabım olmuş :D

ali sana önerim madem herkes kullandığı orgu övüyo,o zaman şöyle yakınlarda bi yer bulabilirsen gidipte orgları deneme sansı bulabilirsen çok daha sağlıklı karar verebilirsin,senin açındanda çok iyi olur,