• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sizce hangisi ? LÜTFEN DİKKAT

Pa80 güzel ama benim gibi sık yükleme vs. işlemleri yapanlar için data alışverişi yönünden sıkıntılı. Sahne için birebir, uygun seti yükler sahnenize bakarsınız.

Cevap: Re: Sizce hangisi ? LÜTFEN DİKKAT

Pa80 güzel ama benim gibi sık yükleme vs. işlemleri yapanlar için data alışverişi yönünden sıkıntılı. Sahne için birebir, uygun seti yükler sahnenize bakarsınız.

Aynen o konuda hem fikiriz. Bu yüzden BK 5 OR 'da kararsız kaldık. Zaten cazip olan ve etkileyen en büyük olay usb disk meselesi.. Yinede bakalım tüm ustalarımızın fikirlerini almaya çalışıyoruz. Hakkımızda hayırlısı.. PA80 alıp sonra pişmanlık yaşamak istemiyoruz açıkcası. Fakat tabii ki hiç bilmedigimiz BK 5 OR ' yide alıp hayal kırıklıgı ve nefret yaşamakta istemiyoruz :confused:

Cevap: Sizce hangisi ? LÜTFEN DİKKAT

Kardesim ben medeli ile bk 5 arasinda kalmistim bk5 cilere soru sordum 1 haftadir kimse bisey yazmiyor ama ben bunu pa80 kullananlara sorsam 1 saat surmezdi cevap yazilmasi emin ol her turlu derdine burdan derman bulursun. medeli dante bak diyecem hem pratik hemde kaliteli ve destek var arkasinda fakat sesler sana kuru gelebilir efekler falan.ben medeli bakiyorum ama kendi ortamimiz icin oyle dugun dernek olayina deyil.birde bk5 i denemen lazim diye dusunuyorum aletin pratik olmadigini soyleyebilirim ama kesinlikle kalitesiz diyemem..hakkinda hayirlisi olsun .

Re: Cevap: Sizce hangisi ? LÜTFEN DİKKAT

Kardesim ben medeli ile bk 5 arasinda kalmistim bk5 cilere soru sordum 1 haftadir kimse bisey yazmiyor ama ben bunu pa80 kullananlara sorsam 1 saat surmezdi cevap yazilmasi emin ol her turlu derdine burdan derman bulursun. medeli dante bak diyecem hem pratik hemde kaliteli ve destek var arkasinda fakat sesler sana kuru gelebilir efekler falan.ben medeli bakiyorum ama kendi ortamimiz icin oyle dugun dernek olayina deyil.birde bk5 i denemen lazim diye dusunuyorum aletin pratik olmadigini soyleyebilirim ama kesinlikle kalitesiz diyemem..hakkinda hayirlisi olsun .

Forumda bk5, or700, pa80, dante tr, ketron gibi cihazları karşılaştıran çok konu var. Saydığım cihazların hepsini kullandım ve benimde detaylı olarak birçok yorumum mevcut forumda. Artısını eksisini yazarım objektif olarak, tabi kendi kriterlerim doğrultusunda. Biraz forumu araştır arkadaşım bence, onlarca konu bulacaksın. Bulamazsan ve hala görüşe ihtiyacın varsa yine yazarım.

Anladığıma göre terazide pa80 agır basmaya başladı :)
Yorumlar çok önemli lütfen konuya bakan kişi sayısı kadar olmasa da yorum rica ediyorum. Günceldir

benim şahsi düşüncem Bk5 or olurdu.Sound iyi,yeni nesil,batı sesleri bana göre daha iyi ve şu an hemen hemen bütün cihazlarda kullanılan emo soundları aletin içinde var yani güncel soundlar.pratik olarak user ses mantığı var yine halukarda alışınca kullanılır diye düşünüyorum;)

günceldir.

Aslinda bu kadar dusunmenize gerek yok derim,sayet ben yerinizde olsam bu kadar temiz pa80 i 1400 tl ye bulduysam gozu kapali alirim,cunku 1gun sonraya min.1800 tlye hemen satarsiniz,tabi bu isin ticari boyutu konuyla pek ilgili degil.
Siz alin pa80 i cunku fiyati ve temizligi coook uygun,deneyin calin,olmadi begenmedinmi geri karla satman en fazla 2 gununuzu alir,ondan sonrada bk-5 alirsiniz,aslinda bir tasla 2 kus gibi,ama tersi zor cunku bk5 bu kadar kisa surede zarar etmeden satmak cok zor tabiii.Bence pa80 le ipin ucunu bir cekin bakalim,neticede kaybedecek hic bir seyiniz yokkk

Aslinda bu kadar dusunmenize gerek yok derim,sayet ben yerinizde olsam bu kadar temiz pa80 i 1400 tl ye bulduysam gozu kapali alirim,cunku 1gun sonraya min.1800 tlye hemen satarsiniz,tabi bu isin ticari boyutu konuyla pek ilgili degil.
Siz alin pa80 i cunku fiyati ve temizligi coook uygun,deneyin calin,olmadi begenmedinmi geri karla satman en fazla 2 gununuzu alir,ondan sonrada bk-5 alirsiniz,aslinda bir tasla 2 kus gibi,ama tersi zor cunku bk5 bu kadar kisa surede zarar etmeden satmak cok zor tabiii.Bence pa80 le ipin ucunu bir cekin bakalim,neticede kaybedecek hic bir seyiniz yokkk

Gerçekten haklısınız tabii ki fakat işin ticari al-sat olayında degiliz biz ama tabii ki pa80 cihazı elimizden çıkarma konusunda hemfikiriz sizinle bu yüzden pa80 tercihimiz olacaktır.