• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Son Karar Yamaha A2000

meyankolik

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900
Merhaba arkadaşlar 4 yıl yamaha psr70, 5yıl roland e40, 5 sene korgpa80 ,2yıl ketron sx3000, 1sene korg i30 dan sonra.yeniden Yamaha diyor a2000 alıyorum bir kaç güne kadar.Bakalım hayırlısı artık demolarımıda paylaşıcam dostlar sağlıcakla kalın..

Cevap: Son Karar Yamaha A2000

hayırlısı olsun.ben aldım memnunum.yeni ve önü açık bir alet.

Yamahanın saundu ortada ..

üstadım öncelikle hayırlı vede uğurlu olmasını dilerim..

a2000 almaya karar vererek bence çok güzel bir seçim yapmışsın..bende ilk alırken tereddüt yaşamıştım..ama şuan acayip mutluyum..iyiki aldım diyorum ve aleti enaz 5 sene kullanmayı düşünüyorum...aletin soundu gerçekten harika..abartsız söylüyorum soundu harika...or700 ile uzaktan yakından alakası yok..

birde üstadım aletin pichbenti aynı roland gibi..eğer macuncuysan deyme keyfine..hele bir klarneti var...onla acayip güzel gidiyor..insanın aletin başından kalkası gelmiyor

hayirli olsun gule gule kullan,insallah bol kazancli olur,alternatif olarak audya yi dusundunuzmu?

Audya beni fiyat olarak aşıyo_Oda kalite süper makina.

hayirlisi olsun,ilerki zamanlarda insallah, a2000 ile yeni demolarinizi bekliyoruz.

bir de size danismak isterim,i 30 kullanmissiniz,bende bir tane e86 var .i30la takas etmek istiyorum,pisman olurmuyum?kisaca i 30 un ozelliklerini aciklayabilirmisiniz?

Korg i30 e86 dan çok üstündür tuşları yarı piano ağılıklıdır alet biraz karışık gelebilir.sample özelliği yoktur alırken ekran dokunmatiğine dikkat et çalışıyormu diye ekran çok önemli i30 da cevo setler var .güzel tonlar var .