• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Son Karar Yamaha A2000

Cevap: Son Karar Yamaha A2000

bu yorumlardan sonra insanın aklı gidiyor bende or700v2 plus sattım ve yeni alet konusunda müthiş kararsızım tyros3 düşünüyorum ketron audya düşünüyorum bir türlü karar veremiyorum yamahanın ses kalitesine ve netliğine alıştım evde pa800 var ama sarmıyor a2000 baya merak ettim doğrusu

Ben dün akşam denedim baya kurcaladım piçmente bittim roland gibi.Kullanımda piratik gözüküyo çözerim yakın zamanda demolarım gelicek...

şimdiden hayırlı olsun diyorum zira önü açık bir alet...Heleki soundda ve malzeme kalitesinde yamahanın üstüne yoktur...en azından pich bend arıza çıkaracak gibi bir endişeye kapılmazsınız...batuh ve salim hocalarında yaptığı paylaşımlarla ve çalışmaları ile tam kullanılacak bir alet olacaktır...

üstadım öncelikle hayırlı vede uğurlu olmasını dilerim..

a2000 almaya karar vererek bence çok güzel bir seçim yapmışsın..bende ilk alırken tereddüt yaşamıştım..ama şuan acayip mutluyum..iyiki aldım diyorum ve aleti enaz 5 sene kullanmayı düşünüyorum...aletin soundu gerçekten harika..abartsız söylüyorum soundu harika...or700 ile uzaktan yakından alakası yok..

Kardeş etme eyleme aletin kasası bile or700 ile aynı :)
Rengi siyaha çevirmişler, pitcbendi yatay hareket edecek şekilde ayarlamışlar olmuş a2000. Batı sesleriyle ilgili demolar paylaşan arkadaşlar oldu onları dinledim. Harika dedikleri sesler or700 ile aynı.

Tabiki or700 güzel bir alet ve piyasada kendine bir yer edindi. A2000 de onun biraz geliştirilmiş versiyonu olarak düşünülebileceğinden doğal olarak a2000 de sağlam bir alet. Yakın zamanda yapılacak güncelleme ve setlerle a2000 çok iyi yerlere gelecektir. Buna şüphemiz yok.

Ama a2000'in or700 ile alakası yok, yok süper bir alet gibi yorumlar biraz yapay geliyor bana. Hep söyledim or700 ile a2000 arasındaki fark doğan ile şahin arabalar arasındaki fark gibi :)

A2000 alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, güle güle kullansınlar. Şu an sıfır bir alet alırken a2000 güzel bir seçim olur. Ama or700'den yükseltilecek bir alet olduğunu düşünmüyorum. Or700 benim işimi görüyor. Satıp daha iyi bir modele geçme imkanım olsa korg denerdim heralde. Yamaha'nın ritimlerinden çok tat alamıyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Kardeş etme eyleme aletin kasası bile or700 ile aynı :)
Rengi siyaha çevirmişler, pitcbendi yatay hareket edecek şekilde ayarlamışlar olmuş a2000. Batı sesleriyle ilgili demolar paylaşan arkadaşlar oldu onları dinledim. Harika dedikleri sesler or700 ile aynı.

Tabiki or700 güzel bir alet ve piyasada kendine bir yer edindi. A2000 de onun biraz geliştirilmiş versiyonu olarak düşünülebileceğinden doğal olarak a2000 de sağlam bir alet. Yakın zamanda yapılacak güncelleme ve setlerle a2000 çok iyi yerlere gelecektir. Buna şüphemiz yok.

Ama a2000'in or700 ile alakası yok, yok süper bir alet gibi yorumlar biraz yapay geliyor bana. Hep söyledim or700 ile a2000 arasındaki fark doğan ile şahin arabalar arasındaki fark gibi :)

A2000 alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, güle güle kullansınlar. Şu an sıfır bir alet alırken a2000 güzel bir seçim olur. Ama or700'den yükseltilecek bir alet olduğunu düşünmüyorum. Or700 benim işimi görüyor. Satıp daha iyi bir modele geçme imkanım olsa korg denerdim heralde. Yamaha'nın ritimlerinden çok tat alamıyorum.

arkadaşım sana katılıyorum birebir aleti inceledim;
dediğin gibi aletin işçiliği or 700 ile aynı
renk farkı var
piçtmend farkı var oda biraz ileride olmuş tam kavranmıyor
ve megavoice batı sesleri var.. fark budur
v2 plus seslerindeki türk sesleri mevcut deil cihazda sadece 3 tane adam gibi ses var, kötü aletmi? deil ama 3250 çok yüksek meblağ daha hakedecek durumda deil bence..

arkadaşım sana katılıyorum birebir aleti inceledim;
dediğin gibi aletin işçiliği or 700 ile aynı
renk farkı var
piçtmend farkı var oda biraz ileride olmuş tam kavranmıyor
ve megavoice batı sesleri var.. fark budur
v2 plus seslerindeki türk sesleri mevcut deil cihazda sadece 3 tane adam gibi ses var, kötü aletmi? deil ama 3250 çok yüksek meblağ daha hakedecek durumda deil bence..

Piçment biraz ileride tam kavramıyor diyorsunda ben öğle birşey sezmedim onu anlamadım.or700 96 poli a2000 128 poli.saundada fark var alet waw çalıyo.sonra setleri çıkacak daha yeni kısmet bakalım..

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan. Org hakkında fazlaca yorumlara takılma. Al çalmana bak. Eksik arama, olanla yetin yoksa moralin bozulur zevkin kaçar....

Teşekürler Mustafa abi..