• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sonunda pa80 aldım:) HDD yok we.....

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
:D:D:D:D:Ddeğerli arkadaşlar kıymetli korg ailesinin çok kıymetli pa80 kullanıcı üstadları, sonunda bnde pa80 aldım we korg kullanan bu büyük ailye katıldım :)
abilerim bnim orgta 16 mb kart war ama hangi set yüklü bilmyorum nasl öğrenirin aceba? bi de üstadlar kartı takıncu bazı yerlerde empty yazıyo yani boş buralar.bn şimdi herhangi bi pa80e disket taksam, onun kartındaki 3-5 ses we 3-5 rtimi diskete kopyalasam.snra bu disketi getirsem;) kendi orguma taksam.bu ses we rtimleri bnm orgum okur mu?yani disketten kartıma bu sesleri yükleme işlemim başarılı olurmuyum..?
şimdiden çk saolun abilerim..kardeşinizle ilgilendiğiniz için saolunnn :):);););););)

Cevap: sonunda pa80 aldım:) HDD yok we.....

milattan önce yazılan korg pa 80 soruları silinmediyse oralara bir zahmet göz atıver çünkü sana cevap verebilecek kimse pek kalmadı sanırım pa80 hurdaları hep acemilerde şu an:)

Laptop hardiski oluyor 40cgb nette ufak bi araştırma yap beyoglunda utar müzik var 20tl sakal at hlç ugrasma en guzel set ugur yeterın seti yüklet memnun kalırsın

pa80 2006 yılına kadar sıfırı üretilen bir cihazdır,2008 2011 yılında çıkan cihazların pa80 nin olduğu yeri yakalayamamışlardır,teknolojisi 2000 yılıda olsa şu an günümüzdeki cihazlara bile kafa tutan bir cihazdır bunuda unutmamak gerek,
ümit abinin dediği gibi milattan önce çıktı ama :) halada süper bir cihaz,türk müziğine fazlasıyla yetiyor ve artıyor bile ,demek istediğim pa80 le hala müziğin kralı yapılıyor,

hayırlı olsun yeni cihazınız,pa80 bölümünde sormak istediğiniz aklınıza ne geliyorsa hepsinin konusu var,konuları inceleyin,araştırın,pa80 le ilgili herşey hepsi var,

:D:D:D:D:Ddeğerli arkadaşlar kıymetli korg ailesinin çok kıymetli pa80 kullanıcı üstadları, sonunda bnde pa80 aldım we korg kullanan bu büyük ailye katıldım :)
abilerim bnim orgta 16 mb kart war ama hangi set yüklü bilmyorum nasl öğrenirin aceba? bi de üstadlar kartı takıncu bazı yerlerde empty yazıyo yani boş buralar.bn şimdi herhangi bi pa80e disket taksam, onun kartındaki 3-5 ses we 3-5 rtimi diskete kopyalasam.snra bu disketi getirsem;) kendi orguma taksam.bu ses we rtimleri bnm orgum okur mu?yani disketten kartıma bu sesleri yükleme işlemim başarılı olurmuyum..?
şimdiden çk saolun abilerim..kardeşinizle ilgilendiğiniz için saolunnn :):);););););)

pa80 hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim. set yükleme falan ufak iş zamanla öğrenilir kafayı takma tekrar hayırlı olsun hoşçakal

hocam hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsın. pa80 hiçte öyle hurda falan değil. ben 3 yıldır kullanıyorum aldığım günden buyana daha tık demedi maşallah. ve her gece sahne yapıorum. başka bir orgun ritimlerini sendeki karta yükleyemezsin kart yüklemek oldukça kapsamlı bir iş onu bende bilmiyorum pa80 download bölümünde soru cevap konusunda bu tarz soruların açıklamaları var. bide şunu söylemek istiyorum başka bir setten aldığın ritimi sendeki set okumayabilir set yapan herkes kendi ritimi dışında hariçten bir ritim kullanılmasını engellemek için bu tarz bir uygulama yapıyor. bu nedenle harici bir ritim yüklediğinizde abuk sabuk sesler duyarsınız. drum kitleri değiştirerek belki biraz düzeltebilirsin ama yinede pek sağlıklı olmaz kolay gelsin

disketten karta org üzerinden yükleme yapamazsın benim bildiğim kadarı ile laptopların kart okuyucu bölümünden yüklemelerini gerçekleştirebilirsin

çoksaolun değerli üstadlarım allah razı olsun hepnizden anladım hocalarım