• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SORU VE CEVAPLARLA OR 700 (Yardım)

Cevap: SORU VE CEVAPLARLA OR 700 (Yardım)

bilgiler için teşekkürler salim bey.ayrıca resimde menüleri görüken org yamahanın hangi modeli acaba merak ettim.

Tyros2-3 modeli aynı bölüm..

Yamahaların çoğu modelinin sistematiği aynı.

bilgiler için teşekkürler salim bey.ayrıca resimde menüleri görüken org yamahanın hangi modeli acaba merak ettim.

Fotodaki cihaz Tyros 3.

öncelikle sana çok teşekkür ederim benimde bir sorum olacak style ve voice bölümündeki tüm beğenmediğim bilgileri kaldırıp yerine flash bellekten yeniden istediğim ses ve ritimleri koyabilirmiyim şimdiden sagol

Arkadaşlar or 700 e user bölümüne en fazla 10 tane ritim yükleyebiliyorum herkesinkimi böyle acaba yoksa benimkinde bir sorunmu var lütfen yardimci olun teşekkürler

Arkadaşlar or 700 e user bölümüne en fazla 10 tane ritim yükleyebiliyorum herkesinkimi böyle acaba yoksa benimkinde bir sorunmu var lütfen yardimci olun teşekkürler

Herkesin ki öyle.. User Hafıza kullanmak yerine USB Bellek kullanmanız daha iyi olacaktır

acil yardım:regıstratıon memory tuşları çalışmıyor ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.

çalşmıyo derken? sorununu açık açık anlatırsan açık açık cevabını alabilirsin hocam.