• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SORU VE CEVAPLARLA OR 700 (Yardım)

Cevap: SORU VE CEVAPLARLA OR 700 (Yardım)

cihazın hiç bir bölümünde arıza yok fakat regıstratıon memory tuşları çalışmıyor üzerindeki ışıklarıda yanmıyor yani devre dışı.

userdan ya da usbden yeni reg seçtiniz mi? bir uyarı veriyor mu?

ya da yeni reg kaydettiriyor mu?

memoriye basıp ardından her hangi bir rege basın.

userdan ya da usbden yeni reg seçtiniz mi? bir uyarı veriyor mu?
sorun hal oldu size çok teşekkür ederim sağolun var olun inanın şu anda bütün moralim yerine geldi.paketleyip ankaradaki dore müzik in yolunu tutacaktım tekrar teşekkürlerimi sunuyorum sağolun.

emeklerrinize ve ellerinize sağlık çok sağolun

yamaha or 700 v2 plus da registion da her hangi bir sesi açtğımda ritm değişişyor artı sesin değeri değişiyor sabitleme hakkında bilgi verirseniz sevinirm.

Evet!!!bu bilgiler tessekkurle odenmez.Allah coluk cocugunuzu esirgesin.bu arada ustadim ots tustaki -ornegin halay ritmini actik 1 varyasyonda zurna 2ci varyasyonda elektro 3 varyasyonda saz v.s.biz bu seslerin yerine baska ses koyarmiyiz? Ornegin 1varyasyondaki zurna yerine kaval..ikinci sorum styl edit demissiniz burda yani sabit ritimlere bisilermi ekliyoz? Ornek: halay ritmi biz o ritime davul veya zil ekliyebiliyormuyuz? Sagolun..

Slm dr salim.hocam bu ayarlar uzerinde yapilan ritim icin mi ? Yoksa hepsini ayri ayri mi yapacaz? Ots ile alakali olan....tsk

OR700 Kullanma klavuzu sayfa 41-42 OTS kayıt

Acil olarak or700 de bazı sevdiğim ritimleri TAB ile copy yapıp user bölüme atıyorum.Lakin o ritmle kullanmak istediğim sesleri(one touch settings de) save edemiyorum.Lütfen acil yardım.