• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tekrar Aranızdayım :)

Cevap: Tekrar Aranızdayım :)

32 daha gençsin be reis :D

Eyvallah sağolasın. :)

OR700'e artık çip takılmadığını da öğrenmiş bulunmaktayım. Dolayısı ile or700 v2 almamız lazım eğer olacaksa. Temiz bulursam fiyatı ayarlarsam olur. Yoksa bir A1000 (şimdilik)...

BK5'de kampanya varmış sanırım 1650'ye kaçırmışız. Mesela o fiyata çıkar alırdım.Çünkü yorumlarda hem yeni hemde iyi cihaz olduğu yazılmış. Ama türkçemi bilmiyorum... S650 ise bana çok profesyonel bir ürün gibi gelmedi. Yeni öğrenmeye başlayıp para verecek olanlar için sanki.

sana tavsiyem or 700 tr v2 olacaktır güncel usb li daha ne olsun senin işini fazlası ile görür evde okulda otelde düğünde her yerde al git bakma arkana temiz aradığın fiyata bulursan kaçırma başka birşeyde bakıp kafanı karıştırma pişman olmazsın...

bk5 or da kampanya daha yeni başladı , bişey kaçırmadın 1650 TL ye oldukça iyi cihaz ama kim ne derse desin cihazı başına otur, sesi ritmleri dinle öyle karar ver bence.....

bk5 or da kampanya daha yeni başladı , bişey kaçırmadın 1650 TL ye oldukça iyi cihaz ama kim ne derse desin cihazı başına otur, sesi ritmleri dinle öyle karar ver bence.....

Sanırım düz olanı 1650 tl. TR çipli olanı 2300 lira civarında. Ben gördüm şaşırdım. Madem öyle kardeşim fabrikada ona göre çıkış yapmak çokmu zor , nedir bu aradaki 650 lira fark? Türkiye olunca fark artıyor. Biz davulcu zurnacıyız tamam ama aletin içinde davul zurna koymuyorsunuz herhalde,sesi koyuyorsunuz. :confused: