• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Hazır alt yapı derken sanırım başkalarının yazdığı midi tarzı yada hazır ritim kullanmakmı oluyor?

Yani her şeyini kendimiz yaptıktan sonra problem yok değilmi? Mesela ben kanal kayıt ile bir şeyler yapacağım için video çekimine gerek yok..Biraz detaya inebilirmiyiz?

Hazır alt yapı derken sanırım başkalarının yazdığı midi tarzı yada hazır ritim kullanmakmı oluyor?

Yani her şeyini kendimiz yaptıktan sonra problem yok değilmi? Mesela ben kanal kayıt ile bir şeyler yapacağım için video çekimine gerek yok..Biraz detaya inebilirmiyiz?

Kanal kayıt, sequencer, DAW programı v.s. her türlü yapabilirsiniz. Tek isteğimiz yapılan çalışmanın her bir notasını yapabildiğimiz kadarıyla kendimizin icra edip söylemesi ...

internetde bol miktarda rastladığımız stüdyo kayıt altyapıları, vokal silme işlemi uygulanmış audiolar, global midiler gibi hocam...Kast ettiğimiz şeyler bunlar...
Video çekimi zaten istemiyoruz...
Zaten üyelerimize ait çalışmalar kendini oldukça belli ediyor, endişelenmeyin...

Ch.

Anladım teşekkür ederim,emin olmak için sormuştum..Yaklaşık 1 ay süremiz var,1 haftaya kadar kısmetse yeni klavyem gelir,bir kaç gün alışma evresi olsa,sanırım yetişir..Önemli olan iyi bir parça bulmak..

Tekrardan teşekkür ederim verdiğiniz emekler için..

Aynen bende şimdiden katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.her sene olduğu gibi bu senede bu görevi üstlendiğin için vede emeklerin için çok teşekkür ederim ,saygilar..ChordSolo

Listeye Benide eklermisin....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aynen bende şimdiden katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.her sene olduğu gibi bu senede bu görevi üstlendiğin için vede emeklerin için çok teşekkür ederim ,saygilar..ChordSolo

Listeye Benide eklermisin....

Ekledim Abi...

Arkadaşlar bu seneki en büyük değişiklik hazır altyapı üzerine şan performansı demolarının yarışmaya katılamayacak olmasıdır. Bu kararı daha önceki yarışma sonuçları için yaptığımız değerlendirmeler neticesinde verdim...
Katılım süresini uzun tutuyorum çünkü yarışma başladıktan sonra "bende katılacaktım" diyenler çıkıyor.
Sizden tek isteğim yarışma talimatlarına uymanız, çünkü bu konuda inanın çok sorun yaşıyorum. Bazı arkadaşlar (neden bunu yaparlar bilinmez...) katılacağını bildiriyor ve sonra sırra kadem basıyor...
İş yoğunluğu, özel nedenler vs...Mutlaka bir gerekçe vardır lakin kimseyi katılmaya zorlamıyoruz, herşeyden önce gönüllülük esaslı bir yarışma bu. Lütfen bu konuda beni yormayın, özellikle ricam budur...

Ch.

aslında hocam dereceye girenler de ödüllendirilmeli, atıyorum 1. 5 madalya alıyorsa 5. 1 madalya alabilir. her kes kendi parçası ile katılacağından bu kez emek büyük olacak sanırım :)

Başta yarışmada emeği geçenlere teşekkür ederken, yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

aslında hocam dereceye girenler de ödüllendirilmeli, atıyorum 1. 5 madalya alıyorsa 5. 1 madalya alabilir. her kes kendi parçası ile katılacağından bu kez emek büyük olacak sanırım :)

Onu değerlendiririz Hocam, aslında kafamda başka birşey var, düşündüğüm gibi olursa zamanı gelince bildireceğim...

Ch.

Yarismaya katilacak butun arkadaslara simdiden basarilar dilerim,herkeze bol sans,inaniyorumki bu sene citayi beya bir yukseltecekler,guzel isler cikacak....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...