• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus_53 max yükleme boyutu şuanda 2 mb ilerliyen günlerde güncellemeler ve görünüm ayarları yapılmaya devam edicektir.

teşkkür ederim ..en azından bilgi sahibi oldum ..yoksa merak edip duruyordum acaba benim ayarlardanmı sorun diye..:)

Eski mozart68 olan nick imi ahenk68 olarak değiştirdim yenilenen site tüm müzikseverlere hayırlı olsun

Yeni forum hayırlı olsun.
Üyelik tarihim: 24.07.2006
Düzeltilmesini rica ederim.

yeni yılda yeni trakya müzik sitesi hepimize hayırlı olsun,,geröekten güzel olmuş,,,database hatalarından kurtulduk,,inşallah yeni yılda yeni trakya müzik sitesi ve yeni üyeliklerle eskiden olduğu gibi arkadaşca kırılma darılma olmadan saygılı ve seviyeli bir tartışma içerisinde sorunlarımızı çözerek halletmeyi diliyorum,saygılar

benim üyeliğim 2007 ağustosuydu sanırım....nereye bildirmem gerekiyor..buraya yazmam yeterlimi...saygılar

Eski nickim kopuk92 idi.Üyelik tarihim 10-05-2007 olması Lazım ilgilenirmisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...