• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
az önce mod.lerden ruhi den bu mesjı aldım eski nick adım serveticen di. şimdi servetiçen

Merhaba sevgili dostum. Naçizane bir şeyi hatırlatmak istedim. Yeni nick'inde 'ç' harfi kullanmışsın ama anlık mesajlaşma ve konuşma forumu açıldığı zaman Türkçe karakter olduğu için giremeyebilirsin gibime geliyor. Sevgiyle kal.

Evet. Hatırlarsan eski sitede anlık konuşma sayfamız vardı ve buraya girmedi Türkçe karakterler kullananlar sorun yaşamışlardı. Belki öyle bir şey yine olabilir diye uyarmak istedim ama bunu admin ya da yöneticiler daha iyi bilir. Onlara sorarak fikir edinebilirsin. Sevgiyle kal.

Öncelikle yeni sitemizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum sayın trakya müzik ailesine...
Çetin bey site tasarım olarak çok güzel olmuş ama eski site tasarımına gözümüz daha çok alışmıştı rengi şekli ve şemali v.s ile ama hayal kırıklığına uğradığım bir konuyu dile getirmek istiyorum siz yetkili kişilerin gerek konusunda uzman profesyonel veya amatör olarak müzikle uğraşan arkadaşlarımız ın açtığı konular yapılan yorumlar yüklenen eserler anlatılan konular her şey silinmiş datasını kurtarıp aktarsaydınız daha iyi olacaktı...şimdi aynı konulara tekrar döneceğiz yine aynı konular açılacak aynı cevaplara yanıt beklenecek. siteye yüklenen tüm dosyalar silinmiş tekrardan siteye ekstra yük bence birde üye kacıracak bir durum olarak düşünüyorum.eğer imkanınız varsa tekrardan eski dataları yüklerseniz sevineceğiz tüm trakya müzik ailesi olarak o kadar emeği çöpe atmak gibi düşünüyorum emeğe saygı duyarım amacım kötülemek değil yanlış anlaşılmasın.saygılarımla...cansinan_24

imkanımız olsaydı bu şekilde bir yöntem izlemezdik cansinan_24
evet gerçekten kayıplar büyük fakat bizler buradaydık yine burada olucaz ve tekrar yazıcaz çizecez paylaşıcaz.

profil resmimi belirtilen piksel ve boyutta ayrlamama rağmen

yükleme esnasında hata oluştu uyarısı alıyorum
yardım lütfen

profil resimlerinizi tekrar yüklemeyi denermisiniz. düzeltme yapıldı.

yeni renk güzel oldu admin,teşekkürler

diyordum siyah oldu.

koyu mavi iyi bence

Üstad yaa benim üyeliğim 2005 haziranında başladı.Şimdi yeni üye gibi görünmek istemiyorum ben :D

ben herzamanki gibi gerektiği şekilde gerektiği gibi işlemleri kullanarak eklenti yapmaya çalışıyorum ama hata var diyor bu benim pc denmi yoksa sitede yapmam gereken ayarlardanmı sorun var anlayamadım ...yardımcı olursanız sevinirim..

yunus_53 max yükleme boyutu şuanda 2 mb ilerliyen günlerde güncellemeler ve görünüm ayarları yapılmaya devam edicektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...