• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı uğurlu olsun..umarım her şey daha güzel olur

valla bilmiyordum bende yeniden üye oldum eski nickim ocak76 ile

keşke sitenin ismide değiştirilseydi hepimiz trakyalı değiliz

şahsen bende rizeliyim ama ince taraf trakyalı olduğu için benim için problem yok bu yorumla ilgili bir fıkra aklıma geldi paylaşmak istedim

adama sormuşlar hemşerim memleket neresi adamın cevabi ise daha evlenmedim demiş :):)

sağlıcakla kalın

sonuçta trakyada türkiyenin değilmi????? aşın bunları artık dostlar yaa....orhanım bu kısa fıkrana oldukça güldük ya nerden buldun bunu??? süpper yaa..ah birde butonum olsa!! yahu şu benim sayfanın üstte bir çıplak kadın resmi sürekli orda o nedir anlayamadım sordum diğer üyelerede çıkıyomuş bu tam yararlı linklerin hemen altta yani ok işaretini oraya götürdüğünüzde kadının poposunun altına denk geliyo ya yok böle bişeyyaaa !!çok ayıp evdeyiz kaldıkı kafede bile olsan ayıp yani.....ama googleden dir diyorlar .peki bunun bir engellemesi yokmu??

Moderatör tarafında düzenlendi:
sonuçta trakyada türkiyenin değilmi????? aşın bunları artık dostlar yaa....orhanım bu kısa fıkrana oldukça güldük ya nerden buldun bunu??? süpper yaa..ah birde butonum olsa!! yahu şu benim sayfanın üstte bir çıplak kadın resmi sürekli orda o nedir anlayamadım sordum diğer üyelerede çıkıyomuş bu tam yararlı linklerin hemen altta yani ok işaretini oraya götürdüğünüzde kadının poposunun altına denk geliyo ya yok böle bişeyyaaa !!çok ayıp evdeyiz kaldıkı kafede bile olsan ayıp yani.....ama googleden dir diyorlar .peki bunun bir engellemesi yokmu??

abi bu resimde bahsetiklerimi adım adım oku yap o bayn reklamından kurtul

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

Bırakın arkadaşlar butur mevzuları ya adam fikrini demış ne yapalım değişecekmi sanki

Biz burayı trakya olarak kabullendik buraya zaten başka isim yakışmazdı diye dusunuyorum selam trakyaya :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
nedemek abi işine yaradıysa ne mutlu bana Hamsi Çok Yemenin Faydaları Herşeye çözüm Üretebiliyon :)

nedemek abi işine yaradıysa ne mutlu bana hamsi çok yemenin faydaları herşeye çözüm üretebiliyon :)[/quote ya çok canımı sıkmıştı bu resim sağolasın çok çok.. sen hamsi yemeye devam et bence:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...