• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Transpose olmasaydı???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
sayın meslektaşlarım çok merak ettiğim bir konu var,transpose olmasa ne yapardınız klavyelerde yani ben olmadan kullanabiliyorum çok büyük bir kolaylık evet ama bilmeyenler için çok zor bir durum değilmi???

Cevap: Transpose olmasaydı???

Çalamayanlar seni çağırırdı herhalde

Çalamayanlar seni çağırırdı herhalde

ne demek istedin abi yani söylediğimi yanlışmı anladın bilmeyenler ne yapıyor genlede mi veya re üzeri çalıyolar diyelim bir salonda çalıyolar sanatçı geldi yada kendileri de do dan okucakalr la dan okucaklar ama çalamıyolar bunu merak ediyorum herkes biliyormu?

çalıck klavyecyse her yerdn çalması lazm ama kolayı var bnde yapmam yapnca akorları karştırıyorum :)

roland e 16tr de varmıydı hatırlamıyorum mesela gerçekten bütün piyanistle ya mi ya re üzeri çalar...çok naidr la..

Eğer klavyelerin transpoze özelliği olmasaydı piyasada bu kadar klavyeci olmazdı ama olanlarda cidden iyi klavyeci olurdu, bana göre...

konu ilginç :) transpoze olmasa her türlü gene çalardım ama karar akorunu basar bırakırdım, kendimizi kasmaya gerek yok...kazandığımız 3 kuruş para zaten transpoze +3 -5 gezin kafanıza göre ne kasıyonuz kardeşler

gökhan şaka bi yana ama düşününce tuaf değilmi gerçekten olmasa çok az piyanist olur gerçekten ben her tondan çalıyorum akorları biliyorum çoğu akoru

Emin olunuzki daha çok para kazanırdık :))

Her tondan çalabilirim diyenlere ben inanmıyorum açıkcası.