• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 almalımıyım sizce?

• Konbuyu başlatan masum83
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K
Cevap: tyros 2 almalımıyım sizce?

burada çevirdiğim veya bulduğum pekçok tvn formatında ses var.

alette en düşük 512 ram var zaten! belki senin alacağın 1 gb dir ama gerek yok.eğer alete 350-400 mb lık set ve içinde çok loop yüklersen alet geç açılır.ama zaten bu rakam gerçekten çok.sen içine 150-200 mb lik bir set yükle uzun sürmez.en çok yeri davul kitleri ve looplar kaplar sampling sesler çok yer tutmuyor.sen hiç 64 mb lık pa 800 veya 128 mb lik pa 2x in kaç dakikada açıldığını hesapladınmı?

hiç sampling tarzı cihaz kullanmadığım için bilmiyorum ortalama kaç dk açıldıklarını
ama tyros için dediklerin mantıklı benim dolduracağım herhalde 250 mb felan olur.

dostum kesinlikle tavsiye etmiyorum. set-rtim-ses sıkıntısı varr.artı işletim sistemi kolay değil yani çoğu işlemleri yapamıyorsun kullanıcıya kapalı.bir smple sesi çevirip yuklediğinde mecvuren pc ile edit yapmak zorunda kalıyorsun. saunddu çok iyi lakin kullanıcı olarak zor bir alet imkanları kısıtlı. tyros yeni bir işletim sistemi oss çıkarmadan bu sorunda düzelmez. t3 vardı bende demediğim set kalmadı lakin emeklerine sağlık ama setlerin hiç birini beğenmedim zaten dolaşan setler hep aynı. birde şu var kimse alınmasın ama tyrosçular paylaşımı sevmiyorlar belki ellerinde iyi şeyler olabilir lakin hepsi bir köşede kendileri kullanıyor. adam kılık 9-8 ze hiç rastlamadım en sonunda kendim yeni davullar ve darbuka tonları ekleyip 15-20 tane trakya tarzı taylan tarzı vs rtimler yazdım ve aleti geri verdim verirkende ritimlerin hepsini sildim çünkü bana yardım eden çıkmamıştı..sana tavsiyem piyasada tululan bir alet al. t2 lerin devri yavaş yavaş düşüyor. ilerde pişman olmanı istemem. saygılar erol

dostum kesinlikle tavsiye etmiyorum. set-rtim-ses sıkıntısı varr.artı işletim sistemi kolay değil yani çoğu işlemleri yapamıyorsun kullanıcıya kapalı.bir smple sesi çevirip yuklediğinde mecvuren pc ile edit yapmak zorunda kalıyorsun. saunddu çok iyi lakin kullanıcı olarak zor bir alet imkanları kısıtlı. tyros yeni bir işletim sistemi oss çıkarmadan bu sorunda düzelmez. t3 vardı bende demediğim set kalmadı lakin emeklerine sağlık ama setlerin hiç birini beğenmedim zaten dolaşan setler hep aynı. birde şu var kimse alınmasın ama tyrosçular paylaşımı sevmiyorlar belki ellerinde iyi şeyler olabilir lakin hepsi bir köşede kendileri kullanıyor. adam kılık 9-8 ze hiç rastlamadım en sonunda kendim yeni davullar ve darbuka tonları ekleyip 15-20 tane trakya tarzı taylan tarzı vs rtimler yazdım ve aleti geri verdim verirkende ritimlerin hepsini sildim çünkü bana yardım eden çıkmamıştı..sana tavsiyem piyasada tululan bir alet al. t2 lerin devri yavaş yavaş düşüyor. ilerde pişman olmanı istemem. saygılar erol

teşekkür ederim erol abi alet biraz ucuza geldi aslına bakarsan ondan bu kadar heveslendim.birde ben ev kullanıcısıyım alete daha fazla zaman harcayabilirim.dediklerinide göz önünde bulunduracağım.

TYROS2 bence çok güzel bir org bence beğendiysen almanı tavsiye ederim kullanması çok zevkli ve kaliteli tuşe si ve malzemesi var vocalizer de var ayrıca herkezde korg var senin org sıradan olmaz:)

aleti beğendim beğenmesine ama yinede tanımadığım bi alet sıkıntı çekermiyim diye tereddütlerim var.

tyros alirsan dugunlerde sikinti olabalir ama hobbi olarak kulanirsan iyidir dugune felan cikmayi dusunuyorusan korg tan sasma

aleti beğendim beğenmesine ama yinede tanımadığım bi alet sıkıntı çekermiyim diye tereddütlerim var.

arkadaşım hemde öyle bir sıkıntı çekersin ki sorma uykuların bile kaçar alet çok geç açılıyor bunu göz önünde bulundur 250 degil isterseen 64 mb yükle hata yaparsın isterse çok ucuz olsun